Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Wide Band (hava/yakit karisimi) göstergesi  (Okunma sayısı 4086 defa)

Wide Band (hava/yakit karisimi) göstergesi
« : 23 Aralık 2012, 15:28:49 »
nezamandir aldim alicam aldim derken lambda bozuldu iyimi eheheh :D neyse wideband narrow band göstergesini aldim
egt de var karisim ayarini biraz gidiklayarak az yakar cok kacar mod 2 akismetre biri yazlik biri kislik yazlikta spor performans filtre kislikta orjinal filtre euhueheu zevke bak  ;D

montaj pinout nz motor digijet beyin 5. pinout oluyor sinyal ucu oraya girecek 1v cikis

gösterge ciplak gldi eski tekli pod umu biraz sekle sokarak gözle rahat görülür bir yere yerlestiricem

göstergede ister lambda ölcüm degeri isterseniz voltaj okuyabiliyor tabiiiki ben lambda degerine ayarladim :D

kablolarina islem yapmali kisa geldi :D

MKII  1.3 CL

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: Wide Band (hava/yakit karisimi) göstergesi
« Yanıtla #1 : 24 Aralık 2012, 13:39:02 »
Arkadaşım işin mi yok senin gaza getirmesene insanları  >:(

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #2 : 24 Aralık 2012, 14:07:39 »
bu tür parçalar araba motoru için hayati önem taşıyan parçalar aslında. araba zenginde mi çalışıyo fakire mi düşüyo görüp müdahale etme şansı oluyo. güle güle kullanın :)

« Yanıtla #3 : 24 Aralık 2012, 14:45:38 »
Arkadaşım işin mi yok senin gaza getirmesene insanları  >:(

gaza gelecekler takip etmemekte özgür  hem böyle bir gaz en fazla 100-200 tl ye maal olur oda motor güvenligi icin bence deger

gerekli cevabida Hasan Ali vermis
MKII  1.3 CL

« Yanıtla #4 : 25 Aralık 2012, 17:05:58 »
göstergeyi bagladim ama malum lambda bozuk araba gaz yemediginde sensör devre disi kalmis gibi veri veriyor gösterge ve suanda gördügüm kadari ile göstergeden zengin karisim araba cok yakiyo

babam göstergeleri gördü o ne ya sanki yarisa mi gidiyosun dedi :D
MKII  1.3 CL