Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Tanışma ve Yardım istegi VW Golf II 1990 Dizel Otomatik Özürlü Aracı İÇİN  (Okunma sayısı 13433 defa)

Öncelikle tüm üyelere Selam ve Saygılarımı iletiyorum.
Biyle bir forum ve paylaşım sitesi olduğunu yeni öğrendim ve aranıza katılmak istedim
3 yıl önce 1990 model çok temiz bir Golf 2 yi Almanyadan Özürlü Aracı olarak getirdim. yaklaşık 2 yıl kullandıktan sonra bir kaza yaptım ve bir yıl kadar önce OKUZ bir taksici nin gece saat 1.30 da kurbanı oldum bir kavşaktan geçerken. VE güzelim Beyaz At'ım sol yandan darbe yedi ve sol 2 kapısı haşat oldu. En kötüsü de kazanın olduğu  saatin 12 saat evvelinde trafik sigortamın bitmiş olmasıydı.
Neyse, arabayı yaptıramadım o zaman, arabanın kapılarını yeni bulmak mümkün olmadı, hurdadan çıkmalara da almanyadan aldığım paranın üstüne bir de getirmek için yaptığım masraf kadar para istediler( 2 kapı için 1200 YTL) ve bu para sadece kaporta olarak 2 kapıya istenen fiyattı. fırsatçılık yapan bu 'HURDACI' denen kişilere prim vermemek için arabayı yaptırmadım, ve 1 senedir BEYAZ ATIM istirahat ediyor.
Bu siteyi de yine Beyaz atın parçalarını ararken rastladım ve samimi bir site oldugunu gördüm, bilgiyi paylaşmak o bilgiyi degerli kılar diye düşünenlerdenim. Umuyorum ki bu sitenin üyelerinin çoğu da böyle düşünüyordur.

Beyaz Atım için sol ön ve sol arka kapıyı bulmama yardım edebilecek kişilere şimdiden müteşekkirim. İnternette pek çok şeye rastladım, mail attım telefon ettim ama bir sonuca ulaşamadım şimdiye kadar. YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM.

Çevrimdışı corrado

• amca
http://www.vwtr.net/forum/vw-yetkili-ozel-servisleri-ve-digerleri/vw-hurdacilar-t124.0.html

üstteki linkte hurdacıların telefonları var.
kolayca bulursunuz.kapı var çoğu yerde.
geçmiş olsun.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

sol ön kapın kelebekli ise iki kapıyı 700 ytl ye buldum. düşünürsen fiyatı biraz daha kırdırmaya çalışırız.

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
gecmıs olsun....
hangı sehırdesın sen acaba?
konyadada sorayım uygun  fıyat bulursam yazarım ben

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
1200 ytl ve bunun adı ticaret oluyor. :t :t :t :t :t
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
sol ön kapı bende kelebekli olarak beyaz mevcut al tak şekilde ;)

sol ön kapı bende kelebekli olarak beyaz mevcut al tak şekilde ;)
Kelebekli değil benimki, kelebek direği sökülürmü, sökülürse işe yararmı, bilgisi olan???
Şehir = Ankara, Konyadan yazan arkadaş Corrado, ilgine teşekkür, bakarsan çok memnun olurum.

Mchar neredeki hurdacılara gittin Ankara'da? Ivedik'e baktın mı? Yoksa sadece Ostim'e  mi baktın?

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
Hoşgeldin.
Umarım aradığın parçaları bulursun.

slm ben de ankaradayım
ve ivedik organize sanayinde calışıyorum
mutlaka araştıracağım ve sana tavsiyem yıldız sanayi sitesine bak orada mutlaka bulursun

sol ön kapı kelebeksiz komple krıko,ayna,cam 500 ytl oto halit 312 3964580 umarım işini görür dostum.

kelebekli kapı olmaz kelebek diregi sökuluyo ama big ayna takmak ıcın yer yok kelebeksız kapı olur sadece...

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
kelebeği iptal edebilirsin fakat ayna sorunun olur mördak arkadaşin dediği gibi...