Gönderen Konu: Tanışma  (Okunma sayısı 6299 defa)

Çevrimdışı tufan1975

• Beklenen yarınlar kaybolmuş dünden.
    • Profili Görüntüle
Tanışma
« : 06 Eylül 2008, 19:51:18 »
      Slm arkadaşlar artık bende bir Golf2 sahibiyim. Yorumlardan okudum hani şu bir köyde olan 1984 model lacivert Golf'ü ben aldım işte. Arkadaşlar bu golf gerçekten felaket bir şey bende Doğan L vardı Golf'le 80-90'la girdiğim viraja eğer Doğan la girseydim belki takla atmıştım.Harika yol tutuşu var aracın.Bu hastalık banada bulaştı galiba. Hadi hayırlısı  ;) :sevgi:   
       Arkadaşlar ben aracın  motor seri numarasını motor üzerinde bulamıyorum. Bana yardımcı olur musunuz. tam olarak neresinde. Tarif ederseniz sevinirim. Birde balıkesirden olan arkadaş var mı?.Bildiğim motor tamircisi yokta ondan sordum. Görüşmek üzere. :tamamdir
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ynt: Tanışma
« Yanıtla #1 : 06 Eylül 2008, 21:43:13 »
Hayırlı olsun.Hoşgeldin.Bundan sonra Golf'ten başkasına da binmezsin artık:)Şaka değil:)

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Eylül 2008, 22:15:34 »
ahaha sen mi aldın ahmet amcanın golf u :) hadi hayırlı olsun :) ii arabaydı benim gozum ondaydı da işte, bazı işler oldu alamadık. keşke söyleseydin geldiginde bende gelirdim, haber verseydin ya :) hadi hayırlı olsun :) nası gidio keratA? begendin mi :D

Çevrimdışı fatih_06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Eylül 2008, 22:33:27 »
hoşgeldin hayırlı uğurlu olsun :tamamdir

Çevrimdışı oguz oktay

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Eylül 2008, 22:54:28 »
hayırlı olsun ii günlerde binmek dilegiyle

Çevrimdışı tufan1975

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Eylül 2008, 17:16:29 »
İlker farkındamıydın ahmet amcanın golf orjinal hiç değişen parçası yok valla pes nasıl bu kadar temiz kalabilmiş araç anlamadım.
İlker sende golf var değilmi aracın bakımlarını nereye yaptırıyor sun?
Bir delinin seni öpmesine izin ver. Ama bir öpücüğün seni delirtmesine izin verme!!!!

Çevrimdışı vw6n

• vw6n
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Toyota auris
« Yanıtla #6 : 08 Eylül 2008, 19:14:46 »
Hayırlı olsun hoş geldin.

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 08 Eylül 2008, 19:37:23 »
ya bende golf yok :) onu alacaktım nasip olmadı. araba guzel, ama sanırım bi kere boyanmış. bi de sol arka lastiğe baksana, / şeklinde duruyor arkadan bakınca. ilk çalıştırınca araba tekleme yapıyor. bujilerin birinde sorun var sanırım.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 08 Eylül 2008, 19:52:40 »
ya bende golf yok :) onu alacaktım nasip olmadı. araba guzel, ama sanırım bi kere boyanmış. bi de sol arka lastiğe baksana, / şeklinde duruyor arkadan bakınca. ilk çalıştırınca araba tekleme yapıyor. bujilerin birinde sorun var sanırım.

şaşkın sen kac ay önceden bahsediyosun belkide yaptırmıştır ahmet amcan  :D

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 08 Eylül 2008, 19:58:02 »
yaptırmıştır bea :) olm araba paso yatıodu ki :) adam ayda bir cıkarıodu garajdan... ama sen 6000 e ii almıssın, ben baya ugrastıydım da 6750 demişti en son.

Çevrimdışı tufan1975

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 09 Eylül 2008, 08:17:14 »
ilker kardeş gerçekten sol arka teker dediğin gibi duruyor ben orjinali öyle zannetmiştim farkındaydım ama sen söyleyince iyice baktım gerçekten öyle duruyor neden olabilir acaba daha bir usta bulamadım golf ten anlayan bulursam baktıracağım.
Birde tekliyor du demişsin ya teklemenin sebebi galiba abart eksozdan bağırması için abart eksoz takmışlar zannedersem. Ama anlayamadığım 2. viteste kısık gazla gidersen silkeleme yapıyor onuda ahmet amcaya sordum neden silkeliyor diye az yaksın diye gazını kısmışlar dedi. bende işten fırsat bulupta bir türlü gidemedim gaz ayarına.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 09 Eylül 2008, 18:37:56 »
hayırlı  olsun  Allah  kaza  bela  vermesin  aminfotograf  varmı  arabanın  ?
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı tufan1975

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 10 Eylül 2008, 08:02:15 »
ismail kardeşim var da fotoları nasıl yükleyeceğim bilmiyorum.

Çevrimdışı tufan1975

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 10 Eylül 2008, 15:21:54 »
Fotoğraf varda ben işyerinden yazıyorum netsis proğramından dolayı yükleyemiyorum. en yakın zamanda yükleyeceğim.
ya bu golfler hakkında öğreneceğim çok şey var galiba.
beni bilgilendirirseniz sevinirim.
çok merak ediyordum golfler hakkında nasıl bilgi alacağım diye harika bir form sitesiymiş bu site arkadaşlarda arabadan anlayan arkadaşlar gali ba sağolsunlar.