Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: sunrooflu ve sunroofsuz modellerde tavan degişikligi  (Okunma sayısı 4744 defa)

Çevrimdışı insomnia jim

• all u need is rock n roll and postfordizm
merhabala arkadaslar bizim mk2lerde sunroofsuz bir araca orijinal sunroofu taktırmak icin ne gerekir sunroof ile kızagı dısında ne gibi degişlik vardir ?
all u need is rock n roll and postfordizm

Ynt: sunrooflu ve sunroofsuz modellerde tavan degişikligi
« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2010, 19:22:02 »
iç döşeme gerekli birde başkada birşey yok ama orj. yapa bilcekmisiniz ??? saç sunroof ister onun için
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı insomnia jim

• all u need is rock n roll and postfordizm
« Yanıtla #2 : 20 Ocak 2010, 22:45:28 »
aslında kolay hep ıstedıgım bır sıstem var orıjişnal sunroofun kızagını motorunu birde tavan dosemesini alıp yapmak ama benim bildigim mk2 lerde ek bi destek olmasi lazım ?
all u need is rock n roll and postfordizm

« Yanıtla #3 : 19 Haziran 2014, 12:56:13 »
arkadaşlar konu ilgisiz kalmış. bende düşünüyorum bu sunroof işini ne diyosunuz konu eskı ama bilenler vardır illakı bir fark varmı yok ise eger hemen bi sunroof cıya koşacagım

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #4 : 19 Haziran 2014, 13:20:10 »
Orijinal sunroof takamazsınız, kızak sistemi mevcut tavana olmaz, sunroof için oyulacak kısım alta doğru kıvrımlı olması gerekiyor ki kapaktaki fitilin de boşluksuz oturması için...Her yağmurda yıkamada kabus görmeye gerek yok.
en kolay, başağrısız ve ekonomik çözüm hazir camlı elektrikli kitlerden takmak, tam açıkken tavanın üstüne kayanlardan....
İyi olanı da webasto, eski reno flashıma taktırmış, senelerce sorunsuz kullanmıştım.
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

« Yanıtla #5 : 20 Haziran 2014, 10:34:36 »

:D  ilk once boyle bir tavan almak lazım sonra işlem kolay  engin abinin anlattıgı gibi orjınal sonroff yapmak mumkun deil dir arkadaşlar

Çevrimdışı Frequency

• Otomobil
    Skoda Fabia HTP
« Yanıtla #6 : 20 Haziran 2014, 14:53:15 »
Orjinal sunroof için en güzel yöntem böyle bir komple tavan bulmak  bence de... :)
D Ü N Y A L I L A R D A N  TİSKİNİYORUM  (g.o.r.a)

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #7 : 21 Haziran 2014, 21:52:55 »
orijinal sunroofta su tahliye kanallarıda var. :) tavan almadan çözülebilecek bir iş değil yani