Gönderen Konu: Sizce bu araç nasıl?  (Okunma sayısı 4848 defa)

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
Sizce bu araç nasıl?
« : 06 Mart 2012, 16:14:58 »
Arkadaşlar sizce bu araç nasıl tavsiyeleriniz nedir? Arkadaş geçen ki araca baktırdı biraz sıkıntılı çıktı bu araç içinde yarın kısmetse bakmaya gideceğiz siz ne dersiniz ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-satilik-golf-2-66119422/detay/

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
Ynt: Sizce bu araç nasıl?
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2012, 16:20:05 »
duruşu çok güzel jetta front yapılmış acaba araç orijinal westmoreland panjurduda kırılınca mı bunu taktılar ki bu arabayı hep merak etmişimdir :)

Çevrimdışı tatar

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2012, 16:33:22 »
bence mk2 mk3 te otomatik terciğ edilmemeli ben otomatik şanzıman üzerine çalıştım eski mesleğim mekanik üzerineydi ve ustam otomatik şanzıman ustasıydı her zaman söylerdi otomatik alıcaksan mercedesten başka alma ben onu dinlemeyip bir tane otomatik volvo 850 aldım perişan oldum maddiyat yönünden bence mk 1-2-3 te otomatik terciğ etmeyin

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2012, 18:22:50 »
duruşu çok güzel jetta front yapılmış acaba araç orijinal westmoreland panjurduda kırılınca mı bunu taktılar ki bu arabayı hep merak etmişimdir :)
amerikada jetta burunlu golf lerde cıktı hasan ali. bazı paketler o şekilmiş. gt dediğine göre, gti donanımlı, ama düz 1.8 enjeksiyonlu motor muhtemel.

Çevrimdışı 06jetta06

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Mart 2012, 14:54:23 »
Pazarlık bitti arkadaşlar aracı aldık araç çok temiz maşallah. Arkadaşımın üyeliği onaylandıktan ve araç yıkandıktan sonra resim ekleriz  :tamamdir

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Mart 2012, 15:21:47 »
Pazarlık bitti arkadaşlar aracı aldık araç çok temiz maşallah. Arkadaşımın üyeliği onaylandıktan ve araç yıkandıktan sonra resim ekleriz  :tamamdir

foruma gelmesi iyi oldu :)  çok merak ediyodum gerçektende

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 07 Mart 2012, 15:22:09 »
amerikada jetta burunlu golf lerde cıktı hasan ali. bazı paketler o şekilmiş. gt dediğine göre, gti donanımlı, ama düz 1.8 enjeksiyonlu motor muhtemel.

bilmiyodum ilker abi :) paylaştığın için teşekkür ederim

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 07 Mart 2012, 19:43:21 »
bilmiyodum ilker abi :) paylaştığın için teşekkür ederim
broşür vardı bi tane bilgisayarımda ama bulamadım :)

Çevrimdışı ogretmen_ankara

• 2001 Golf Comfortline Red
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 07 Mart 2012, 21:18:17 »

Hayırlı olsun...Bence de araç çok güzel duruyor. Bekliyoruz fotoları

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 08 Mart 2012, 10:09:23 »
bence mk2 mk3 te otomatik terciğ edilmemeli ben otomatik şanzıman üzerine çalıştım eski mesleğim mekanik üzerineydi ve ustam otomatik şanzıman ustasıydı her zaman söylerdi otomatik alıcaksan mercedesten başka alma ben onu dinlemeyip bir tane otomatik volvo 850 aldım perişan oldum maddiyat yönünden bence mk 1-2-3 te otomatik terciğ etmeyin
Benim aracım otomatik ve hiç sıkıntı yaşamadım bence marka seçimin yanlış olmuş Volvolar güzel ama masraflı araçlardır.

Çevrimdışı golfgerisiyalan

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 08 Mart 2012, 23:17:57 »
Mercedes'in otomatiğine sözüm yok ama otomatik dedin mi amerikandan başkası hepten yalan be ya :)
Erdinç