Gönderen Konu: sanırım virüs bana da bulaştı :)  (Okunma sayısı 14130 defa)

Çevrimdışı karayel09

• Profili Görüntüle
sanırım virüs bana da bulaştı :)
« : 26 Ekim 2010, 17:22:05 »
saygı değer üstadlarım abilerim ustalarım arkadaşlarım..merhaba ben aranıza yeni katıldım inanın bu arabaları sadece beğenmekten başka hiç bir fonksiyonum yok maalesef :( ama almak istiyorum çok beğeniyorum..çünkü araba sadece beni bi yerden bi yere götürmesi için bi araç değil de hafif amaç gibi bi şey..bana yardımcı olur musunuz..nelere dikkat etmeliyim bu araçalrın mesela motor hacmi ne olmalı yakıt türü ne olmalı golfün hangi modeli olmalı kaç lira bütçe olmalı  vb bir sürü şey...şimdiden çok teşekkür ederim

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
Ynt: sanırım virüs bana da bulaştı :)
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2010, 00:17:09 »
  Golf II'nin çeşitli motor seçenekleri ve özellikleri olan modelleri var.Uç özellikleri olanlar hariç  , yaklaşık 6.000 lira civarından başlar ve 12.000 lira civarına  kadar fiyat görebilirsin.

Çevrimdışı karayel09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2010, 12:34:57 »
teşekkür ederim özgür bi kaç tane daha sorum olcak aklıma takılan..ne zamandr takip ediyorum deli gbi araştryorum ama bilene kullana tecrübesi olana sormak en iisi die düşündm çnkü hep hevesimi kırıyolar yok parcasnı bulamazsn yaramaz sürekli problem çıkarr filn die ben de onlara inat almayı düşünyorum çünkü seviyorum bu arabaları..ama sonuç olarak mantıklı karar vermek lazm sonradan küsmemek ve pişman olmamak için..şimdi golf 1 mi alsam golf 2 mi alsam?hangisi daha kullanışlıdır?daha sonra motor seceneği hangisi olursa daa avantajlı daa ii olur?dizel mi benzin mi hatta lpg mi? sonrasında hacmi  1.1, 1.3, 1.6, 1.8 mi bunun yanında turbu dizel mi normal dizel mi?alırken nerelerden alınır en çok nelere dikkat etmek gerekir?ve en önemlisi bunların ustası bulunur mu parçaları bulunur mu çok mu sıkıntı çekilir?ve çok üzüp süreki arıza çıkarır mı?....
sorduğum bu soruları kesnlkle forumdaki arkadaşalrımın affına sığınarak cahilliğimden yazıyorum yoksa arabaya kusur bulduğumdan dğil zaten öle bi şey olsa sevmem almak da istemem ama en doru kararı almak sizlerle aynı ortamı paylaşmak sizleri sevdiğim için burdayım..şimdiden ilgilenen arkadaşlara çok teşekkür ederimm...   

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2010, 12:41:57 »
öncelikle aramıza hoş geldiniz , mk2 al derim çünkü mk1 temiz bulmak zor sabırlıyım ustam var dersen al mk1 ( kötülemek gibi olmasın düzgününü buldunmu al keyifli araç ) ekonomi istiyorum dersen diesel al derim normal dieseller de iyi gider ama uzun yolda yokuşta biraz tıkanır ve normalini fazla sıkıştırmıcanki hararet yapmasın o yüzden turbolu al ve radyatörünü büyük takki yazın hararet riskini düşür, benzinlide ise 1.6 75 hp ve 1.8 90 hp (gt)  ala bilirsin ikiside iyidir alırken mutlaka hidrolik direksiyonlu al normal alırsan ilk başlarda zorluk çekersin, parça olayına gelirsek aksarayda vs. çoook sıkıntı çekmezsin usta konusunda ise zaten mekanik araba audi ve vw ustalarının çoğu yapar sökme takma olayı basit
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı karayel09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2010, 12:53:26 »
hoşbulduk sedat çok teşekkür ederim..valla hiç bi bilgim yok önce onu söliim ne usta var tanıdığım ne de parcalarının nerden bulunacağına dair fikrim..sizlerden öğrenmeye calışcam iice bilgi sahibi tanıdık ettk olunca da alcam.ben diesel düşünüyorum aslında TD düşünyorum ama turbo arızası canını çok yakar diyolar..

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 27 Ekim 2010, 12:57:34 »
hoşbulduk sedat çok teşekkür ederim..valla hiç bi bilgim yok önce onu söliim ne usta var tanıdığım ne de parcalarının nerden bulunacağına dair fikrim..sizlerden öğrenmeye calışcam iice bilgi sahibi tanıdık ettk olunca da alcam.ben diesel düşünüyorum aslında TD düşünyorum ama turbo arızası canını çok yakar diyolar..
hangi şehirde yaşıyorsun ? ona göre yardımcı oluruz motor ustası ve parça konusunda sen yeterki aracı al herkes elinden geldiğince yardımcı olur fikir verir. özellikle motoru eni yapılmış aracı hemen almayani adam belli bi km yaptıysa al ki yapılan yanlışlıklar o süre içinde ortaya çıkar sen aldığında da daha yeni sfır motor yapıldı diye ona güvenirsin sonra seni üzer sen alıcağın araçların link ini burada paylaş biz sana kaba taslak gene yardımcı oluruz fiyat ve genel bilgi olarak
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2010, 12:57:53 Gönderen: car wolf »

Çevrimdışı karayel09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 27 Ekim 2010, 13:32:13 »
hay çok yaşayın ya ben de kmse yazmıyo die üzülyodum:(çok teşekkür ederm

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 27 Ekim 2010, 13:44:06 »
hay çok yaşayın ya ben de kmse yazmıyo die üzülyodum:(çok teşekkür ederm
:D :melek:  1 günde 76 kişi okumuş, siz yazın elbet o konu hakkınad bilgisi olan kişi size yardımcı olucaktır

Çevrimdışı karayel09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 27 Ekim 2010, 14:00:15 »
ben aydında yaşıyorum ama çalışıyorum astsubayım şmdi hakkarideym :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 27 Ekim 2010, 14:03:36 »
ben aydında yaşıyorum ama çalışıyorum astsubayım şmdi hakkarideym :)

allah kolaylık versin sınıfınız nedir sedat kasımda askere gidiyor heyecan yapmasın şimdi :D
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2010, 14:04:15 Gönderen: nizam »
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

Çevrimdışı karayel09

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 27 Ekim 2010, 14:14:44 »
sağlıkçıyım ben ALLAH kolaylık versn ama :)

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 27 Ekim 2010, 14:15:47 »
sağlıkçıyım ben ALLAH kolaylık versn ama :)

tamam versin komutanım :D

Yunus EMRE

Çevrimdışı car wolf

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 27 Ekim 2010, 14:21:41 »
inşallah oraya düşerim tanışırız hem  :saygılar  ama gözlük var pek umudum yok doğu için :'( sizce gözlük engel olurmu dereceleri -0,75 +0,25  ???
edit : konuyu böldüm kusura bakmayın sadece bilgi edinmek istedim ;)
« Son Düzenleme: 27 Ekim 2010, 14:29:44 Gönderen: car wolf »

Çevrimdışı nizam

• Volkswagen Türkiye
  • VW BORA 1.9 TDI 66 kv
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 27 Ekim 2010, 14:23:03 »
çayda iç sedat bekliyorlar zaten

Yunus EMRE