Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: parça yardımı ve bir soru  (Okunma sayısı 2364 defa)

parça yardımı ve bir soru
« : 29 Eylül 2012, 18:29:31 »
arkadaşlar mk 2 balon tampon sis farı arıyorum elinde olan varmıdır acilen alayım hemen
  sorum olarak ta bnm araçta devir saati yok daha doğrusu takometrem benzinli araç takometresi olduğundan devir saatini çalıştıramadık
harici devir saati takabilirmiyim  veya dizel için devir saatli takometresi olan varmıdır
acil cvp bekliyorum
aracımı satmadan eksiklerini gidermeye çalışacağım malum van dayım ondan dolayı yardımlarınızı bekliyorum
varabildiğin yere kadar var

Ynt: parça yardımı ve bir soru
« Yanıtla #1 : 30 Eylül 2012, 03:25:26 »
arkadasim benim arabada da devir saati yok normal saat var bende harici gösterge kullaniyorum

icine olandan bulmasi birsey deyil ama biri yok soketu uymaz yok busu olmaz vs vs diyince direk harici bagladim

senin icin ebaydan söyle bisi gördüm farkli olanlarida vardir unutma eger böyle alacaksan dizel icin olanindan almalisin bu linkteki dizel icin dikkat
http://www.ebay.de/itm/52mm-Diesel-Drehzahlmesser-VW-Lupo-Polo-Golf-Passat-/180900508107?pt=DE_Autoteile&hash=item2a1e82b1cb#ht_4475wt_929

ben yeni gösterge aldim shift light vs kocaman olanlardan :D
üstüne de egt göstergesini yerlestirdim
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2012, 03:28:35 Gönderen: deepdrastic »
MKII  1.3 CL

« Yanıtla #2 : 30 Eylül 2012, 10:48:58 »
harici dediğin devir yükselince üzerindeki kırmızı lambası yanıyo ve zaten deviride gösteriyo ona göre vites değiştiriyorsun değil mi:-).

« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2012, 13:02:28 »
harici dediğin devir yükselince üzerindeki kırmızı lambası yanıyo ve zaten deviride gösteriyo ona göre vites değiştiriyorsun değil mi:-).

evet bendeki öyle shift light var ve ayarli 3000 devire ayarlayinca o devirde isik yaniyor bendeki hafizali degil birde hafizali olanlari var ama dizel icin shift light olan gösterge varmidir bilmiyorum

bendeki bundan
http://www.ebay.de/itm/290754581890?ssPageName=STRK:MEWAX:IT&_trksid=p3984.m1423.l2649#ht_2204wt_1139

aydinlatmasinida arabanin kendi göstergesine verdim göstergenin isigini kisinca onunkide kisiliyo :D konu acip video ve resimleri eklicem
MKII  1.3 CL

« Yanıtla #4 : 05 Ekim 2012, 02:01:03 »
dizele uyuyormu  universsal degildir herhalde

« Yanıtla #5 : 05 Ekim 2012, 14:17:13 »
arkadaşlar sisleri aldım sadece devir saati kaldı  golf 2 dizel devir saati lazım sadece

« Yanıtla #6 : 05 Ekim 2012, 14:31:55 »
evet bendeki öyle shift light var ve ayarli 3000 devire ayarlayinca o devirde isik yaniyor bendeki hafizali degil birde hafizali olanlari var ama dizel icin shift light olan gösterge varmidir bilmiyorum

http://www.a2resource.com/electrical/CE1.html

bu sayfada upshift diye arattırın, tesisatta böyle bişey mevcut ama kablolaması varmı bilmiyorum ;)
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb