Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: otomatik vites golf mk2 kullanan var mı?  (Okunma sayısı 9173 defa)

otomatik vites golf mk2 kullanan var mı?
« : 20 Aralık 2012, 21:34:18 »
 arkadaşlar aranızda otomatik vites golf mk2 kullanan var mı? sanırım 3 ileri vitesmiş. temkinli bir sürücüyüm en fazla 120 yaparım otobanda, performansı-yakıt tüketimi nasıldır,alırsam dizel mi benzinli mi almalıyım?
ayrıca ön camlar otomatik
devir saati
olan modeller hangileridir?
teşekkürler.

Ynt: otomatik vites golf mk2 kullanan var mı?
« Yanıtla #2 : 20 Aralık 2012, 22:03:40 »
iyi bulmuşsun abi  temizmiş  :D keyif arabası

« Yanıtla #3 : 20 Aralık 2012, 22:06:39 »
safaj bi bayandan buldum  linkini atayim bak  ya araba   süper duruyo

www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-otomatik-bayandan-cok-orjinal-golf-102858728/detay
« Son Düzenleme: 20 Aralık 2012, 22:07:09 Gönderen: davut »

« Yanıtla #4 : 20 Aralık 2012, 22:09:31 »
araba dizel olsa benim arabayi satip alasim  geldii  :D

« Yanıtla #5 : 20 Aralık 2012, 22:14:34 »
harbiden okadar inceledim bi baktım benzinliymiş ama çok temize benziyor ya  :D

« Yanıtla #6 : 20 Aralık 2012, 22:16:43 »
bana gelmez  hem otomatik hem tüplü ama kasa süper duruyo :D  arabayi alacan benim arabayla kasa deişicen olur  ;D

« Yanıtla #7 : 20 Aralık 2012, 22:19:00 »
oda iyi :D senin motoru şanzımanı takarsın abi  :D

« Yanıtla #8 : 20 Aralık 2012, 22:21:51 »
valla  aynen   yoksa arac yaza boyaya giricek kim ugrasacak  :) ben bi günde aktartirim bu arabaya  motor sanziman :D

« Yanıtla #9 : 20 Aralık 2012, 22:44:04 »
 :D :D

Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

« Yanıtla #11 : 21 Aralık 2012, 15:03:28 »
arkadaşlar aranızda otomatik vites golf mk2 kullanan var mı? sanırım 3 ileri vitesmiş. temkinli bir sürücüyüm en fazla 120 yaparım otobanda, performansı-yakıt tüketimi nasıldır,alırsam dizel mi benzinli mi almalıyım?
ayrıca ön camlar otomatik
devir saati
olan modeller hangileridir?
teşekkürler.
88 otomatik kullanıyorum. Araç 2 yıl arkadaşımdaydı, 4 yıldırda bende. LPG yok, sadece h.sonları kullanıyorum bu sebeple ve orijinalliğini bozmamak için gerek duymadım. Golf 2 otomatikler 3 vites ama performans açısından uzun yolda da herhangi bir sıkıntı duymadım, uzun yolda 180'e kadar çıkabiliyor. Benim aracımda devir saati yok hangi modellerinde var maalesef bilmiyorum. Yakıt ölçümü uzun zamandır yapmadım o sebeple sağlıklı bir bilgi vermem mümkün değil.

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
« Yanıtla #12 : 21 Aralık 2012, 17:55:48 »
mk2 dizeller gerçekten çok keyifli. amerikan versiyon jetta kullanmıştım. yakıtı lpgde 25 ile 30 kuruş arası. ama gerçekten sornsuz bi otomatik bulursanız manuele göre daha rahat ve keyifli. ama dizel otomatiği pek öneremiycem. çünkü dizel otomatik pek yok türkiyede. bu sebeptende parça sıkıntısı yüksek olacaktır. şanzumanın herhangi bi sıkıntısında yüksek meblağlar ödemek zorunda kalırsınız

« Yanıtla #13 : 21 Aralık 2012, 21:21:16 »
88 otomatik kullanıyorum. Araç 2 yıl arkadaşımdaydı, 4 yıldırda bende. LPG yok, sadece h.sonları kullanıyorum bu sebeple ve orijinalliğini bozmamak için gerek duymadım. Golf 2 otomatikler 3 vites ama performans açısından uzun yolda da herhangi bir sıkıntı duymadım, uzun yolda 180'e kadar çıkabiliyor. Benim aracımda devir saati yok hangi modellerinde var maalesef bilmiyorum. Yakıt ölçümü uzun zamandır yapmadım o sebeple sağlıklı bir bilgi vermem mümkün değil.
teşekkürler