Gönderen Konu: mk2 golf aracıma hayalet kırmızı boya kodu bilen arkadaşlar varmı  (Okunma sayısı 4457 defa)

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
mk 2 golf 2 aracıma boya yaptıracam fakat kararsızım koyu kırmızıdan yanayim bilen duyan varmı cok güzel kırmızı  boya kodu ...

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
lp3g iyidir, şuan lp3g kodlu polo kullanıyorum. googlea lp3g yazarsanız sonuçları görürsünüz. genelde gti serilerinde kullanılır

Çevrimdışı Jerewure

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: vw-Golf2, Audi-A3
LY3D idi benim araç yanlış hatırlamıyorsam. Tornado kırmızı diye geçiyor. Genelde beğeniyorlar fakat zevk meselesi tabi.

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
lp3g iyidir, şuan lp3g kodlu polo kullanıyorum. googlea lp3g yazarsanız sonuçları görürsünüz. genelde gti serilerinde kullanılır
  tesekkurler yardım larınız için

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
LY3D idi benim araç yanlış hatırlamıyorsam. Tornado kırmızı diye geçiyor. Genelde beğeniyorlar fakat zevk meselesi tabi.

:tamamdir

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
metalik kırmızıda olur illaki vw serisi olmasınada gerek yok varmı fikri olan arkadşlar ..

Çevrimdışı ALPER.

• Profili Görüntüle
bmwden imolarot

kırmızı olması şart mı? ben sıfırdan araç boyatacak olsam: marrakesh brown, ya da audi ipanema brown çok çok elegant ve ölümcül renkler

Çevrimdışı rce34vw

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: jetta mk2 dizel
İyisimi sen bir oto sanayisi sitesine git kardeşim ..Boya malzemeleri satan esnaftan boya katoluğundan beğen Her rengin yüzlerce tonu ve seçeneği var... :tamamdir

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
bmwden imolarot

kırmızı olması şart mı? ben sıfırdan araç boyatacak olsam: marrakesh brown, ya da audi ipanema brown çok çok elegant ve ölümcül renkler

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
İyisimi sen bir oto sanayisi sitesine git kardeşim ..Boya malzemeleri satan esnaftan boya katoluğundan beğen Her rengin yüzlerce tonu ve seçeneği var... :tamamdir