Gönderen Konu: MK2 arka silecek ile ilgili sorun  (Okunma sayısı 2908 defa)

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
MK2 arka silecek ile ilgili sorun
« : 25 Şubat 2014, 11:04:42 »
slm arkadaslar  sorunum arka silecekle ilgili  arka silecegim sinyal verdigimde ve  firene bastigimda yaniyor  bunun yani sira  arka silecegi  bi kere calistirdigim zaman durmuyor   basina böyle bisey gelmiş olan varmi yada  yardim edecek birisi

Çevrimdışı muhammed_akbaş

• Profili Görüntüle
Ynt: MK2 arka silecek ile ilgili sorun
« Yanıtla #1 : 25 Şubat 2014, 12:35:45 »
usta aynı sorun benim arabada da vardı sinyal verirken , direksiyonu çeviriken elim dokunuodu  sileckler takılı kalıodu onun sebebi direksiyonun üstündeki silecek kolunun dişlileri var onlar özelliğini kaybedio dişler tutmuo 45 liraya yenisini aldım kendimde taktım oldu bitti sorun kalmadı :)

Çevrimdışı STAK67

• Volkswagen Türkiye - 2
  • Hasan Ali
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 1 Cabriolet
« Yanıtla #2 : 25 Şubat 2014, 12:38:56 »
sorun direksiyondaki silecek ve sinyal  kolundan kaynaklı oluyor genelde. aynısı benim başımada gelmişti. değiştirdim sıkıntı kalmadı

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Şubat 2014, 16:09:44 »
:S koldan olacagi hiç aklima gelmedi ama  arka silecek  silecek kolundaki  iki bakir  telin birbirine degmesi ile calisiyo gördügüm kadari ile ama orda bi sıkıntı yok   tamam kollarda sorun var diyelim  frene basınca neden calisiyo  bu melet   :(

Çevrimdışı Jerewure

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: vw-Golf2, Audi-A3
« Yanıtla #4 : 27 Şubat 2014, 00:40:53 »
Röle su almış olabilir. Bende aynı sorunu sol kaput altından macun çatlağından su sızdırınca yaşamıştım. Röleyi bir söktüm içi su dolu idi.

Çevrimdışı zappoy

• Vw
    • Profili Görüntüle
  • Otomobil: Golf 2
« Yanıtla #5 : 13 Mart 2014, 00:29:09 »
Arkaya giden kablolar kisa devre olabilir gelelde arka koltugun altinda kablolar ezilip kisa devreye sebep oluyo o kablolari kontrol et
Gti

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 13 Mart 2014, 07:51:24 »
sorun  giderildi arkadaslar  arac sase alamiyormus sorun ondan kaynaklaniyormus  bu yüzden  oluyormus  ilginiz için tsekkür ederim