Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MK 2'de, GTD motor ile TD motorun herhangi bir farkı var mıdır?  (Okunma sayısı 6276 defa)

Arkadaşlar bende  89 TD MK2 var.Yani ruhsatta da Golf TD yazıyor.Bazı MK2' lerde bu GTD olarak yazıyor.Acaba GTD motorla TD motorun herhangi bir farkı var mı?Varsa  farkları nelerdir?

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
olmazmı inteercoolar farkı var en önemlisi hemde dewir saati var orj.

beygirleride cok :D

Çevrimdışı ramcho®

• Mangal Sonu
GTD intercool yok ki :) intercool lü olanlar 1.9 TDİ ruhsatta td ve ya gtd geçmesinin bi farkı yok :) araçlar jr kodlu 1984 1992 arası :)

Belki bir ihtimal, 1.6 ve 1.9 dizel modelleri ayırmak için kullanılan ibareler olabilir.

olmazmı inteercoolar farkı var en önemlisi hemde dewir saati var orj.

beygirleride cok :D
Ben TDI'den bahsetmedim ki.TD motordan bahsettim.TDI'de  intercooler var.Devir saati bende de var ama IC yok.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ben TDI'den bahsetmedim ki.TD motordan bahsettim.TDI'de  intercooler var.Devir saati bende de var ama IC yok.

benim bahsettiğimde gtd zaten gtd nin interkoolarlı olanıda var sürdümde yani hatta şanzmanın üstünde oluyor resim bulursam eklerim :tamamdir

ya sacmalamayın :) gtd yazanlar gt kasa dizel veya turbo dizel araclar td yazanlar dırek turbo dızel araclar yanı gt d kasa ibaresi zaten orjınal gtd ler tek kapı intercooler olanlar ise GT TDİ modeli

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
gti: grand tourismo injection
gtd: grand tourismo diesel
gtd bir motor ismi değil, gt aracın kasasını, d harfi ise motorun diesel olduğunu belirtiyor.
« Son Düzenleme: 24 Ekim 2008, 00:33:33 Gönderen: MK-IV 35 »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
yanlış biliyormuşum bilgi icn saol :sevgi: