Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MK 2 Gök Mavisi İlk Projemiz ....( DİESEL)  (Okunma sayısı 22087 defa)

MK 2 Gök Mavisi İlk Projemiz ....( DİESEL)
« : 17 Kasım 2012, 18:34:19 »
Arkadaşlar bundan bir ay öncesine kadar forumda bir araç paylaşmıştım projelik araç isteyenler varsa alabilir diye kendim alamamıştım bazı problemlerden dolayı  bazı arkadaşlar olmaz bu araç vs kendi aracımı pazarlıyorum diye düşünenler bile olmuştu neyse arabayı ne yaptım ne ettim sonunda aldım kafayı takımıştım bi kere aldığım adamda Allah razı olsun beni bekledi güvendi arabayı adapazarından istanbula getirdim araçta muayene vs yok koydum 30 lira mazot İstanbuldayım ....Araç 1984 model orjinal dizel tam bize göre öğrenci arabası herşeyiyle orjinal boyası bile orjinal şuan güneş yanıkları solmalar çürüklerle biraz kötü durumda ama Allahın izniyle üstesinden geliceğiz aranın elle tutulur tarafı hatlarının çok sağlam olması düzgün olması arabayı alırken zaten kafamdaki almama sebep olan 1. düşünce buydu gerçekten hatlar çok düzgün motora gelince aldıım kişi aracın 1000 km de yarım litre yağ eksilttiğini vs söyledi motorda üflemede var ama çekişinde hiç bi problem yok bugün arabayı bostancı sanayiye götürdüm kaportacıya teslim ettim kaportacı ama ne kadar anlarsa motorda o kadar büyük bi problem olmadığını söyledi daha sonra motorcuyada göstereceğiz tabi..aracın içindede sıkıntılar mevcut tabi döşemelerin vs değişmesi gerekiyor bakalım elden geldiği kadar birşeyler yaptırmaya çalışacağız projemiz başladı arkadaşlar yardımlarınızı ve dualarınızı bekliyoruz..hayırlısı.. :tavazn:

eski konum bu :

http://www.vwtr.net/forum/golf-ii/golf-mk2-dizel-toplamak-isteyenlere-t32986.0.html

aracın fotoğraflarını birazdan ekliyorum..

http://imageshack.us/photo/my-images/208/27102012019.jpg/

« Son Düzenleme: 19 Kasım 2012, 13:33:47 Gönderen: PassatMk2m »

Çevrimdışı STAK67

• Otomobil
    Golf 1 Cabriolet
  • Hasan Ali
Ynt: MK 2 DELİ MAVİSİ İLK PROJEMİZ BAŞLIYOR....( DİESEL)
« Yanıtla #1 : 17 Kasım 2012, 21:59:04 »
hayırlı uğurlu olsun. inşallah herşey istediğin gibi gider. araç toplamak zaman para ve sabır isteyen bi iş. ama işin sonunda istediğin gibi bi mk2 yatıyo :). kolay gelsin. :tamamdir :tamamdir

Ynt: MK 2 Gök Mavisi İlk Projemiz ....( DİESEL)
« Yanıtla #2 : 19 Kasım 2012, 09:10:56 »
hayırlı olsun umarım istediğin gibi bişey cıkar ortaya

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #3 : 19 Kasım 2012, 10:41:46 »
hayılı olsun
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #4 : 19 Kasım 2012, 10:57:31 »
kaca mal oldu hocam araba

« Yanıtla #5 : 19 Kasım 2012, 11:11:07 »
hayırlı olsun araba uraştırcak biraz heralde  :)

« Yanıtla #6 : 19 Kasım 2012, 11:19:27 »
Allah kolaylık versin.
Tayyar GürmaN

« Yanıtla #7 : 19 Kasım 2012, 11:38:12 »
Hayırlı olsun
Allah sabır ve bol para versin.
Biraz ugrasla yapılmıcak bısı yok.
Onemlı olan ne kadar ozenle toplandıgı aracın.
1.Arac VW 1302S           1972-----3.Arac VW Golf Cl  Mk2  1984
2.Arac VW Golf Gti Mk1  1981-----4.Arac VW Jetta C Mk1  1982

« Yanıtla #8 : 19 Kasım 2012, 13:48:49 »
hepinize ayrı ayrı teşekkürler iyi niyetleriniz için aracı aldık bakalım artık ok yaydan çıktı mecbur topluyucaz :) ha ne kadar hızlı olucak tahmin edemiyorum açıkçası malum öğrencilik elimizden geldiğince birşeyler yapıcaz..araç şuan bostancı sanayii de kaporta+boya işleminden sonra baklım nasıl olcak bende merak ediyorum..birde arkadaşlar bir konuda yardım istiyicektim  kaporta malzemeleri için tavsiye edebilceğiniz nereler var ..bu dodikler olsun kapı kolları set alıcağım kontakla beraber ön alt panel ve arka alt panelide alabilirimm ona kaportacıyla görüştükten sonra karar vereceğim.... :tavazn:

« Yanıtla #9 : 19 Kasım 2012, 14:09:17 »
Selamlar
Kaporta harici incik boncuk kucuk captakı parcalarda yardımcı olmaya calısırım. Iraktan yollarım.
Kaporta ve diger parcalar ıcın ankaradaki alper Golf oto yardımcı olur. Sitede konusu mevcut 0533 812 38 18
İstanbul'da kartal ve ikitellideki cıkmacılarda bazı cıkma parcaları bulabılırsın.
Sıfır parca konusunda Aksaray'ı dolasip butcene uygun yerlerden alısveris yapabilirsin.
Benim parca Aldıgım Esin ticaret var 0212632 18 18

« Yanıtla #10 : 19 Kasım 2012, 14:40:07 »
Selamlar
Kaporta harici incik boncuk kucuk captakı parcalarda yardımcı olmaya calısırım. Iraktan yollarım.
Kaporta ve diger parcalar ıcın ankaradaki alper Golf oto yardımcı olur. Sitede konusu mevcut 0533 812 38 18
İstanbul'da kartal ve ikitellideki cıkmacılarda bazı cıkma parcaları bulabılırsın.
Sıfır parca konusunda Aksaray'ı dolasip butcene uygun yerlerden alısveris yapabilirsin.
Benim parca Aldıgım Esin ticaret var 0212632 18 18

öcelikle çok teşekkür ederim Abdullah Bey..

incik boncuk derken biraz açabilirmisiniz mesela ne gönderebilirsiniz ordan gelmesi daha uygun olur herhalde mesela stoplar farlar gelebilirmi ? tekrar çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.

Çevrimdışı MeTHea35

• Volkswagen's
« Yanıtla #11 : 19 Kasım 2012, 17:36:02 »
kolay gelsin arkadaşım biras işi var gibi duruyor ama ıstedikten sonra yapamayacagın bişi yok inş istediğin gibi olur  :tamamdir

« Yanıtla #12 : 19 Kasım 2012, 22:02:40 »
kolay gelsin arkadaşım biras işi var gibi duruyor ama ıstedikten sonra yapamayacagın bişi yok inş istediğin gibi olur  :tamamdir
çok sağol..iş var tabi bakalım kaportadan çıkınca görüntü nasıl olucak :) ama arabada da iş var gibi kaportacı aracı çok beğendi araç çok diri duruyor hatta kaportacı 5bin tl teklif etti arabaya :)

« Yanıtla #13 : 20 Kasım 2012, 18:06:51 »
öcelikle çok teşekkür ederim Abdullah Bey..

incik boncuk derken biraz açabilirmisiniz mesela ne gönderebilirsiniz ordan gelmesi daha uygun olur herhalde mesela stoplar farlar gelebilirmi ? tekrar çok teşekkür ederim verdiğin bilgiler için.
Sen istedigin parcaları yazarsan gonderebılecegım parcaları ve buldugum parcaların fıyatlarını yazarım.