Gönderen Konu: komple motor  (Okunma sayısı 2814 defa)

Çevrimdışı tanerevis

• Profili Görüntüle
komple motor
« : 17 Ekim 2012, 18:39:39 »
arkadaşlar ilk aracım olan golf mk 2 nin kasasına aşık olarak  aldım.ama aracımın motor ve iç döşemesinden memnun değilim açıkçası.bana ir yer tavsiye edebilirmisiniz komple başka bir üst model vw  veya başka bi araç motoru atabileceğim yer   veya bnm motoru  ve aracımın tüm problemlerini hallede.bileceğim bir üstad arıyorum.bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz acaba.aracımı seviyorum ama sağolsun sanayiden çıkamıyorum aracımın kasası hariç heryerini sıfırlamak istiyorum bana yardımcı olurmusunuz   sevgi ve saygıyla arkadaşlar
varabildiğin yere kadar var

Çevrimdışı xcape06

• Profili Görüntüle
Ynt: komple motor
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2012, 10:24:13 »
hangi şehirdesiniz

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2012, 11:28:04 »
hocam ozaman ankara  yada istanbul gibi bi yerden  o arac icin kompe motor alin   bence  golf3  1.9 tdı motor bulabilirseniz  motor koydurun hem yer ucagi olur   hemde  motor derdinden kurtulursunuz :) ama sifir motor yaptirmak istiyorum  derseniz ki  oralarda yoksa ic anadolu bölgesine gelin  tabi isiniz el veriyorsa

Çevrimdışı kartal_8888

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 24 Ekim 2012, 11:03:52 »
kardeşim başına gelenleri biliyorum. sen almadan önce ben almak istemiştim bu aracı ama sana kısmetmiş. vanda tanıdık arkadaşlar var sorayım sana döneyim.