Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Kırmızı Şerit  (Okunma sayısı 5808 defa)

Kırmızı Şerit
« : 16 Şubat 2011, 12:03:25 »
Arkadaşlar ön göğüs, kapı döşemleri, ön panjurun çerçevesine ve eski tip tampon un üstlerine kırmızı şerit çekmeyi düşünüyorum. Sizce nasıl olur yakışırmı ve nasıl bi malzeme kullanmam lazım. Ön panjurun köşelerini nasıl yapacağım.

Çevrimdışı ReDDeviL

• Aℓтαη Dємιякαуα
Ynt: Kırmızı Şerit
« Yanıtla #1 : 16 Şubat 2011, 17:20:42 »
Araç kapliyan yerlere git orada nasıl istersen yaparlar istersen git bir desen veya şekil götür heryerini bile öyle kaplayabilirler istersen malzemeyi alıp kendin yap tavan kaplattiktan sonra bya öğrendim kendm yapiorum bende o isleri
ADK

« Yanıtla #2 : 16 Şubat 2011, 17:21:47 »
Arkadaşlar ön göğüs, kapı döşemleri, ön panjurun çerçevesine ve eski tip tampon un üstlerine kırmızı şerit çekmeyi düşünüyorum. Sizce nasıl olur yakışırmı ve nasıl bi malzeme kullanmam lazım. Ön panjurun köşelerini nasıl yapacağım.
amortısorcu alper yaptırdı sawas tanısaon dırek ona gıt tanımıosan gel gıdelım dedıgın heryere yaptırdı alperde

« Yanıtla #3 : 16 Şubat 2011, 22:35:58 »
abi benim bahsettiğim hamit abinin apc 70 e yaptığı gibi aşağıdaki ilandaki resim gibi. tavana filan düşünmüyorum. göğüsün ortası, kapı döşemeleri, ön panjurun çevresi birde eski tampon un orjinal nikelaj olan yerleri.

« Yanıtla #4 : 17 Şubat 2011, 00:40:57 »
tmm kardes alperde aynı dedıgın yerlerı yaptı:D

« Yanıtla #5 : 17 Şubat 2011, 01:20:12 »
tamam abi o zaman ben tanımıyorum arkadaşı seninle gideriz veya yoğun olursan sen tarif edersin ben giderim.

« Yanıtla #6 : 17 Şubat 2011, 01:22:45 »
bu arada abi bu işin üstadı olarak sence nasıl durur.