Gönderen Konu: Kanber varmı?  (Okunma sayısı 5991 defa)

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
Ynt: Kanber varmı?
« Yanıtla #14 : 22 Haziran 2012, 14:10:33 »
fren vakum pompasının ikinci elleri 80 tl civarında.bence tamir takımı kullanmayın derim.yine de siz bilirsiniz.sizin aracı ben de biliyorum.kötü bi arac değil.bizim arkadaştaydı eger Ahmet adında birinden aldıysan.fren sorunu zaten vardı o frenlerle sağlıklı kullanamazsınız.çok kötüydü çünkü

Çevrimdışı teyyomk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 22 Haziran 2012, 14:51:49 »
Ona burdan selam söyle i 4 teker üstüne gidiyosun araba bu insanlarımız bukadar değişmiş istanbula gelene kadar ne sıkıntılar çektik lastiğin 1 tanesi içten yarıkmış ve söylemedi iç ters  yapmışlar. Çok şükür farkettimde değiştirdim fren pompasınıda ayarladım ama insan değil yani o arkadaş sözüne güvendik çıktık geldik istanbuldan. Bana gelipte bu arabanın sevdalısıyım demesin sevdalısı olan bu araca böle bakmaz.. Tamam araç temiz şase güzel ama motoru toplarken heryere bi vida sallamışlar 3 kuruşluk şeylerden kaçınılmış benim sinirim insanoğlunun değiştiği yönünde yanlış anlama beni ama ölüme davetiyeymiş allahtan farkına vardık. Ben kimsenin lafıyla yola çıkılmz onu anladım yada ben çok safım insan yerine koyup güveniyorum ;)
Tayyar GürmaN

Çevrimdışı teyyomk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 22 Haziran 2012, 14:55:07 »
Şimdide bu arkalardaki pullarla uğraşıyorum kanber vermeye çalışmış çapında onu düzelticez inş kimi diyo ponpaya girmesi lazım dingili yamulmuş olabilir pulu sökünce düzelmez falan filan ama yinede gitmicem bi ustaya kapıda kendim sökücem kasap usta çok her kafadan bir ses.
Tayyar GürmaN

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 22 Haziran 2012, 15:28:30 »
Şimdide bu arkalardaki pullarla uğraşıyorum kanber vermeye çalışmış çapında onu düzelticez inş kimi diyo ponpaya girmesi lazım dingili yamulmuş olabilir pulu sökünce düzelmez falan filan ama yinede gitmicem bi ustaya kapıda kendim sökücem kasap usta çok her kafadan bir ses.
hiç alakası yok dostum boş konuşmuşlar.pulları al orjinale döner ;)

Çevrimdışı teyyomk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 22 Haziran 2012, 16:30:07 »
Gittim ustaya diyo bak dingile pompa vurmuşlar harbidende bi eğilme var dingilde ama lastik düz duruyo eğiklik olsa bile pul varkende olmalı diyorum adama anlatamadım söküp bakıcaz artık.
Tayyar GürmaN

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 23 Haziran 2012, 00:55:19 »
haklısın hocam. o arkadaş ticari amaçla aldı o aracı.çok fazla masraf etmek istemedi.dışı seni yakar içi beni yakar.herkesin dıstan çok begendiği bi araçtı ama çok masrafı olan bi araç.çok fazla oynanmıs sadece kasası çok diriydi gerisi yalan ama yinede mk 2 iidir olusu bile olsa:)
ben baska bi arkadasımdan bi araba aldım adam edemeden bi golf parası yedi benden onun için babanın oğluna bile guvenmeyecen ama bu araclarda tecrube sahibi oldum en azından