Gönderen Konu: buda benim arabam  (Okunma sayısı 7828 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: VW Golf mk1 GL
Ynt: buda benim arabam
« Yanıtla #14 : 18 Aralık 2010, 18:17:19 »
 Kaporta boya mekanik motor masrafı ve muayene si geçikse 2500tl bile çok gelebilir. İlla kazalı olacak diye bişey yok masrafları ağırdır adam sadece eşşek gibi binmiştir kaba taslak bi masraf çıkarmıştır ruhsat parasına satmıştır. hayırlı olsun inşallah çok uğraştırmaz güle güle kullan :)
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

Çevrimdışı ilter00

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 18 Aralık 2010, 18:45:10 »
kardeş resmen bedava almıssın gerçekten arabanın durumunu merak ettım dızel mi? kaç model? ne masrafları var?

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 18 Aralık 2010, 19:34:14 »
Hayırlı olsun. Bayağı hesaplı almışsın abi güle güle binmek nasip olsun.. Motorla ilgili sıkıntı yoksa kaporta boya işleriyle olaya başlardım. kazasız belasız..

Çevrimdışı davut

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 20 Aralık 2010, 07:51:04 »
arac dizel ilter arkdasim  masrafi dedigim gibi aldigimda sadece bi ön tampon koydum bide aynlarini degiştim   aracin motoru yeni rektefiyedden cikmisti aldigimda  kesik44 arkadasim yani motorla ilgili bi sıkıntım yok sacede  boya  olacak komple bide etek taraflarinda bazi yerleri kaportaya giricek o kadar  allah razi olsun hepinizden tsk ederim