Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: jant / lastik / amortisör / yay  (Okunma sayısı 25257 defa)

Ynt: jant / lastik / amortisör / yay
« Yanıtla #14 : 04 Haziran 2007, 17:25:11 »
koni ayarlı amortisörler 750 ytl civarı aracının takım olarak...helezonda 280 gibi...1000ytl...bu paraya coil getirirsin yurt dışından çok az daha aşarak

cem verdiğin fiyatlar çok makul ramco 1500 euro derken senin verdiğin 1000 ytl hemde coile uçurum abi 2. elden bahsediyosun galiba

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #15 : 04 Haziran 2007, 17:32:46 »
verdiğim fiyat coil değil mete spor helezon ve amortisör için...ama mk1in coili mk2 ye uygulanabiliyorsa kw nin 16 cm ye kdr düşüren coili arkadaşta mevcut sadece sol arkanındı sanırım alt canağı yok tornada 15 dakikalık iş...750 ytl gibi alabiliriz...önemli olan uyuyormu...

« Yanıtla #16 : 04 Haziran 2007, 17:36:00 »
uyarsa güzel olurdu valla
ecnebilere gidene kadar arkadaşlarıma hayrımız olsun milli servet hesabı.. ;)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #17 : 04 Haziran 2007, 17:41:40 »
satan arkadaşta gerçi satan demiyeyim sahibi olan arkadaşta(olursa sattırırız:)) mk2de var fakat kendisi teknik olarak anlamıyor pek..akrabaları yurt dışında onlara sölüyor onlarda yolluyor 2 hafta içinde...anlasaydı kendisine sorardım mk2 ye oluyormu coil diye ama malesef....

« Yanıtla #18 : 04 Haziran 2007, 17:46:17 »
anlayan çıkar tecrübeli abilerimiz var uyarsa süper uymazsa canın saolsun

oda satmayı düşünürse tabi

keşke bizimde bi akrabamız olsaydı Alamanyalarda

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #19 : 04 Haziran 2007, 17:50:25 »
valla sülalem almanyada,belki 15 arkadaşım var orda burda ama hiç birisine sunu yolla demedim...iyi araştırınca mutlaka aradığını buluyorsun yada bende öle oldu diyeyim..coili ben alıcaktım fakat bir süre sonra aracı satma durumum var onun için yaklaşmadım...satmazsam sende almaz isen alabilirim bakalım yada alır koyarım kenara..

« Yanıtla #20 : 04 Haziran 2007, 17:56:59 »
cem fark etmez hocam hayırlısı olsun
 ama arabayı eğer çok zor bi durum yoksa satma derim videolardada  izledim maşşallah nadir araçlardan bayağa masraf yapmışsın ben satmaman taraftarıyım...

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #21 : 04 Haziran 2007, 17:59:47 »
bende istemiyorumda yurt dışı düşüncem var burda satar gelirken ordan getiririm olmazsa istediğim gibi yapıp bakalım...aracın nerdeyse her yerini sıfırladım diyebilirim bir ellemedeğim boyası kaldı kaportada önemli yerlerdeki ufacık çürük başlangıçlarını bile temizledik...bakalım ikimiz içinde hayırlısı...

« Yanıtla #22 : 04 Haziran 2007, 18:03:54 »
araba getirme işi varsa bence hemen sat abi ;D

ya bi mk2 g60 al gel
yada mk2 rally TR hiç yok zannediyorum tek olursun valla :)

bagajada bi vr6 atarsın ağır olur ama keyifli olurdu

olmadı bende gelirim yanında  ;D

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #23 : 04 Haziran 2007, 18:29:28 »
 :D araba getirme değilde arabayla gelme yani 2 sene sonra felan anca olur dönüş...satarsamda 3 aya kdr satarım hrlde...kafamda hep su yeni 170 hplik motor var bakalım bunlar düşünceler sadece...g60 atıp üzerinde oynamakta olabilir tabi abs takmak sart olur yay felan baya uğraşmak lazım o zaman...şimdi uğraşmıyoruz sanki :)

« Yanıtla #24 : 04 Haziran 2007, 18:32:34 »
inşallah düşünceden öteye geçer  :)

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #25 : 04 Haziran 2007, 23:03:09 »
elimden geldiğiğnce yardımcı olmaya çalişirim.
benim devamlı alışveriş yaptığım sitede bu yaylar var sadece.üzerine nakliye fiyatıda var tabi

Summit Racing - High Performance Car and Truck Parts l 800-230-3030

bahn brennerdende buji kablosu aldım sadece bir kere.odan alışveriş biraz daha karışık ama alırız.

VW OEM Parts, VW Performance, Audi Parts, Audi Performance - Bahn Brenner
Motorsport (BBM)

listedende anlaşıldığı gibi veysel ustadaki koniler senin araca uyar bu arada.diğer seçenekler

VW OEM Parts, VW Performance, Audi Parts, Audi Performance - Bahn Brenner
Motorsport (BBM)

hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #26 : 04 Haziran 2007, 23:09:18 »
yurt dışından alındığında trden bile pahalıya geliyor bu iş nerde gördüm hatırlamıyorum fakat 274 ytl di 3.5 cm.si...

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #27 : 05 Haziran 2007, 08:08:12 »
yurt dışından alındığında trden bile pahalıya geliyor bu iş nerde gördüm hatırlamıyorum fakat 274 ytl di 3.5 cm.si...

nerden ve ne marka alındığı ile ilgili.
ilk verdiğim linkteki coil 750-800 dolar toplam maliyete trye gelir.
bende komple yay ve amortisör takımını 179 avroya aldımki gerçekten komik bir rakam.
tabi pek bilindik bir marka değil.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır