Gönderen Konu: İstanbuldaki mk2 ciler !!  (Okunma sayısı 6520 defa)

Çevrimdışı deepdrastic

• Profili Görüntüle
Ynt: İstanbuldaki mk2 ciler !!
« Yanıtla #14 : 05 Ekim 2012, 11:12:55 »
yok anahtar sağlam çıktı hocam, anahtara gelen soketin tesisatında bi terslik var vakit bulunca bakıcam

ben dedim anahtar saglam diye :D
MKII  1.3 CL

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Ekim 2012, 14:06:13 »
ben dedim anahtar saglam diye :D
  ;D eyvallah

dün gece 4e kadar uğraştım gösterge ışıklandırmasınıda hallettim sökmüşken.
ya arkadaş bu vw biraz malzemeden çalsaymış keşke yaa :D 4 park lambasının hepsinemi ayrı kablo gider ta sigorta kutusundan duya kadar ya.. keza tomarla kablo göğüse geliyo hangisini nedir kısa devre nerdedir çözene kadar göbeğim çatladı :D benim aracın arka tampon altına sonradan bi lamba takmışlar onu bağlayınca frenlerle parklar kısa devre yapıyo, sigortalar sağlamdı ne ara attırdıysak onlar atmış beyhude uğraşmışım bi ara.. ön park lambaları kaldı yakılacak, birde far rölesinde sıkıntı var sanırım biraz sönük yanıyor. sizin araçlarda buzzer (kafa tırmalayan sigorta kutusundaki bızzzzz eden düdük) faalmi ve parkları ilk açınca, kontağı kapayınca bir müddet ötüp susuyomu ? ve parklarla beraber arka cam rezistansı veya sisler açık kalınca sürekli ötüyomu? yoksa halen bi yerlerde bi terslikmi var. bu düdük kısa devre oluncada ötüyo çünkü. teşekkürler..
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı deepdrastic

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Ekim 2012, 18:14:33 »
  ;D eyvallah

dün gece 4e kadar uğraştım gösterge ışıklandırmasınıda hallettim sökmüşken.
ya arkadaş bu vw biraz malzemeden çalsaymış keşke yaa :D 4 park lambasının hepsinemi ayrı kablo gider ta sigorta kutusundan duya kadar ya.. keza tomarla kablo göğüse geliyo hangisini nedir kısa devre nerdedir çözene kadar göbeğim çatladı :D benim aracın arka tampon altına sonradan bi lamba takmışlar onu bağlayınca frenlerle parklar kısa devre yapıyo, sigortalar sağlamdı ne ara attırdıysak onlar atmış beyhude uğraşmışım bi ara.. ön park lambaları kaldı yakılacak, birde far rölesinde sıkıntı var sanırım biraz sönük yanıyor. sizin araçlarda buzzer (kafa tırmalayan sigorta kutusundaki bızzzzz eden düdük) faalmi ve parkları ilk açınca, kontağı kapayınca bir müddet ötüp susuyomu ? ve parklarla beraber arka cam rezistansı veya sisler açık kalınca sürekli ötüyomu? yoksa halen bi yerlerde bi terslikmi var. bu düdük kısa devre oluncada ötüyo çünkü. teşekkürler..

benimkinde düdük falan yok kontagi kapatinca farlar aciksa parklara geciyo parklar yaniyo ama ötme yok birde parklar kapali kontak kapali ama sag veya sol sinyal verince sag/sol park calismis oluyo

parklar acik olunca plaka aydinlatmasi da calisiyo
MKII  1.3 CL

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 06 Ekim 2012, 12:38:01 »
o düdük bende kontak içerdeyse kapı açıkken ötüyor. aslında manueli inceledim, parklar açık kalınca ve kemer takılı değilse  ötüyrmuş ama bende değil, artı avrupa olan arabalarda parklar açıkken sinyal kolu çekikse sadece o taraf park yanıyor, ama bende o da yok. belki de amerikanlarda farklıdır.
« Son Düzenleme: 06 Ekim 2012, 12:38:41 Gönderen: lostys »

Çevrimdışı salihsefa

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 19 Kasım 2012, 23:49:30 »
ben bu düdüğü önceleri röle sanıyordum ama değilmiş :) , sigorta kutusunda sol alt köşedeki oluyor kendileri üzerinde bi kaç delik var. hiç sses yok diyenler bunun olup olmadığına bakabilir.
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb