Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İnce İşçilik.  (Okunma sayısı 7947 defa)

İnce İşçilik.
« : 27 Ekim 2009, 17:37:23 »

Öylesine gezerken gördüm çok hoşuma gtti sizinde ilginizi çeker diye düşündüm ben çok beyendim. harika... :sevgi:

NOT:VORTEX DEN ALINTIDIR..
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2009, 20:48:35 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

Ynt: İnce İşçilik.
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2009, 19:26:01 »
Pek beğenen yok heralde. :-\
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2009, 19:56:33 »
Pek beğenen yok heralde. :-\
Yok dilim tutuldu kanka elim ayağım birbirine girdi kendimi biraz zor çözdüm ondan geç yazım güzel paylaşım saol süper vallahi  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2009, 20:00:04 »
Sağolasın gökhancım. ;)
« Son Düzenleme: 28 Ekim 2009, 20:49:01 Gönderen: VW SPEED »
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #4 : 29 Ekim 2009, 01:40:22 »
berbat iscilik desek daha dogru yalan olmus mk2

« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2009, 10:19:06 »
berbat iscilik desek daha dogru yalan olmus mk2

Neden emre abi?
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2009, 12:57:23 »
arka stoplar çok derme çatma bi görüntü veriyor ayrıca kaputtaki ve bagaj kapagındaki nakış işlemi eskiz bi goruntu vediginden sırıtmış bence,marşpiyellerde eklemlerinde bariz cgörunen çııntılarda baştan savma bi montaj olduguna işaret,ön tampon alt ızgaraklarıda daha sade bişe olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorumama iç dizayn gayet guzel fakat dikişleri ve kumaşıların kesimleri,gerdirmelerine daha özen gösterilmeliydi

« Yanıtla #7 : 29 Ekim 2009, 23:34:29 »
arka stoplar çok derme çatma bi görüntü veriyor ayrıca kaputtaki ve bagaj kapagındaki nakış işlemi eskiz bi goruntu vediginden sırıtmış bence,marşpiyellerde eklemlerinde bariz cgörunen çııntılarda baştan savma bi montaj olduguna işaret,ön tampon alt ızgaraklarıda daha sade bişe olsaydı daha iyi olurdu diye düşünüyorumama iç dizayn gayet guzel fakat dikişleri ve kumaşıların kesimleri,gerdirmelerine daha özen gösterilmeliydi

cünkü mıkaıle aynen katılıyorum aynaları jantları ve ön panjuruda eklıyorum ve tavan birkancım:)

« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2009, 10:23:14 »
abi onları bende eklicektimde kedi ulaşamadıgı ete mındar der diye bi tabir var o duruma düşmek istemedim :)

« Yanıtla #9 : 31 Ekim 2009, 12:50:23 »
    Bence çok gıcık olmş. Yani bişeyler eksik ,  arabada göz alıcısı olması için.Ya da bişeyler çok fazla..

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #10 : 31 Ekim 2009, 15:40:53 »
bu arac fuar icin yapılmış ne kötü nede iyi diyebiliriz ama dikkatleri üzerine toplamayı başarmışlar gibi..

« Yanıtla #11 : 31 Ekim 2009, 15:47:48 »
Gerçeği söylemek gerekirse ben çok beğendim üzerinde bayağı emek var ama o kadar detay girilirse bu kadar detayıda kimseye yapamaz Kadir abiminde dediği gibi bu araba fuar için düzenlemiş herkesin düşüncesi kendini etkiler.. Ama gerçekten beni çok etkiledi bu araba...
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #12 : 14 Aralık 2009, 00:02:22 »
arkadaşlar emeğe saygı göstermek lazım...bundan daha iyisini yapabilecek varmı aramızda..güzel paylaşım..tşk.ler kardeşim

« Yanıtla #13 : 14 Aralık 2009, 07:51:01 »
arkadaşlar emeğe saygı göstermek lazım...bundan daha iyisini yapabilecek varmı aramızda..güzel paylaşım..tşk.ler kardeşim

Saol abi teşekkürler...
Kılıçoğlu Garage.