Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: İlk arabamı artık almak istiyorum. Yardım ediniz  (Okunma sayısı 1671 defa)

İyi günler vwtr üyeleri

yaş 22. bu güne kadar biraz birikim yaptım ve artık ilk arabamı almak istiyorum. Mk1 bakıyordum sürekli fakat ilanlarda bunu gördüm sizce bu arabayı alsam bir sorun olur mu ? Ön panjur tampon eklemesi garanti yaparım  ;D böyle pek güzel gelmedi gözüme. Sizce alırsam ne kadar daha masrafım olur

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-ihtiyactan-satilik-bukadar-temizi-zor-77193988/detay

Şimdiden hepinize çok teşekkür ederim.

Ynt: İlk arabamı artık almak istiyorum. Yardım ediniz
« Yanıtla #1 : 29 Mart 2012, 05:31:08 »
ilan yayinda degil diyor?

Ynt: İlk arabamı artık almak istiyorum. Yardım ediniz
« Yanıtla #2 : 14 Nisan 2012, 14:20:23 »
kardeşim bu arabaya bizzat gidip baktım aman sakın uzak dur derim sana adamlar maltepede bir bar ın sahibi arabayada çökmüşler galiba el altından satmaya calısıyolar gittim gördüm araba haşatında ötesi bizde toplamayı dusunduk ama toplanmıcak kadar haşat ( enjeksiyon beyni bile yok lpg ile calısıyor ) şaseler eğri büğrü aman uzakdur biz allahtan arabayı görmeye 7   8 kişi gittik yoksa kesin bişe cıkardı. dik et
Uçuyoruzz....