Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf mk ıı kasa'ya scirocco motoru  (Okunma sayısı 9094 defa)

golf mk ıı kasa'ya scirocco motoru
« : 27 Ekim 2007, 13:05:42 »
koysak nasıl olur veya uyum sağlarmı cevaplarınızı bekliyorum :)
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: golf mk ıı kasa'ya scirocco motoru
« Yanıtla #1 : 27 Ekim 2007, 13:11:50 »
Hocam bu makineler Scirocco motoru demekle bitmiyor. Milyon tane motor var inmiş binmiş... Motor kodu vermelisin bir şey yapmalısın.
Kaldı ki zaten roccoda kullanılan motorların hepsi mk2yede konmuştur.

Koysak olur mu le bitmiyor dediğim gibi. Kafandakileri detaylarıyla yazacaksın ki fikir alasın. Havaya civaya kimse yorum yazmaz burda.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #2 : 27 Ekim 2007, 13:12:18 »
Uyum sağlar diye tahmin ediyorum. Bence Golf II gti' ın 1.8' lik motorunu da takabilirsin. Takarken ve kullanırken hiç sorun yaşamazsın  ;)

« Yanıtla #3 : 27 Ekim 2007, 13:59:11 »
Hocam bu makineler Scirocco motoru demekle bitmiyor. Milyon tane motor var inmiş binmiş... Motor kodu vermelisin bir şey yapmalısın.
Kaldı ki zaten roccoda kullanılan motorların hepsi mk2yede konmuştur.

Koysak olur mu le bitmiyor dediğim gibi. Kafandakileri detaylarıyla yazacaksın ki fikir alasın. Havaya civaya kimse yorum yazmaz burda.
usta yazılanlar okunduklarına göre yorumlanabilir ler ben şimdi sizin yazınızdan farklı yorumlarda çıkarabilirim zaten bu forum sitelerinin özelliği ve güzelliği bu değilmidir sence ben tam anlamıyla bilgili olsam daha detaylı yazabilirdim elbette bu konuda yardımını bekliyorum :))
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı G60

• Otomobil
« Yanıtla #4 : 27 Ekim 2007, 14:01:19 »
O zaman şunu sorayım, Pert rocco buldun da onun motorunu mu almayı düşünüyorsun?
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

« Yanıtla #5 : 29 Ekim 2007, 16:02:07 »
Ankara da bizim orda hurdacılar sitesi nde her turlü mot bulman mümkün pert ten çıkma sağlam motorlar var orada
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Çevrimdışı G60

• Otomobil
« Yanıtla #6 : 29 Ekim 2007, 21:19:45 »
Para sıkıntın yoksa, K-Jetronic ile uğraşmam diyorsan, Golf 3 GTI (ABF) atabilirsin...
Uyum sağlamak gibi bir şey yok, istediğin her motoru koyarsın kısaca. Bulursan R32 at...

« Yanıtla #7 : 30 Ekim 2007, 00:54:21 »
araban karbüratörlü ise hiç bişey takamazsın takarsanda üzülürsün benden söylemesi...

« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2007, 08:56:50 »
Karburatörlü ama ne alakası varkı zaten motoru baştan aşağı yeniledikten sonra fark edermi eskisini alıp yenisini takmak
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

« Yanıtla #9 : 30 Ekim 2007, 09:05:51 »
Motoru komple chance yaptığın zaman karbüratör takılıysa, zaten o da motorun üzerinde gider.
« Son Düzenleme: 30 Ekim 2007, 09:07:40 Gönderen: Firestarter »

« Yanıtla #10 : 30 Ekim 2007, 10:26:36 »
evet yeni motorla birlikte yeni karbüratör gelir üzerinde
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

« Yanıtla #11 : 30 Ekim 2007, 18:17:31 »
evet yeni motorla birlikte yeni karbüratör gelir üzerinde
Ya da yeni enjeksiyon sistemi  :)

« Yanıtla #12 : 31 Ekim 2007, 01:16:45 »
Karburatörlü ama ne alakası varkı zaten motoru baştan aşağı yeniledikten sonra fark edermi eskisini alıp yenisini takmak
hı hı fark etmez...  ::)