Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf kapı kilit sistemi hakkında  (Okunma sayısı 4598 defa)

golf kapı kilit sistemi hakkında
« : 03 Mart 2014, 14:40:50 »
slm arkadaslar  aracim mk2  4 kapı     bi parca soracagim size  adini bilmiyorum ama bu arka kapılarda   dösemenin altında   kapı tellerinin   baglantıgı arti gibi bisey var  adını bilen  elinde olan     aracımdakilerin  tel gecen yuvarlak kısımları kırıldı lütfen yardim

Ynt: golf kapı kilit sistemi hakkında
« Yanıtla #1 : 04 Mart 2014, 08:42:00 »
ismini bilendemi yok :S

Çevrimdışı Jerewure

• Otomobil
    vw-Golf2, Audi-A3
« Yanıtla #2 : 04 Mart 2014, 08:55:43 »
Çok zor bir soru. Resim falan koy bari. Ama benzerini almak ya da kendin yapman daha kolay bir çözüm gibi geliyor bana.

« Yanıtla #3 : 04 Mart 2014, 09:05:04 »
resmini bi bulabilsem koyacagimda  nette iki gündür ariyorum bulamiyorum   denk gelmişinizdir belki arka kapı dösemesini söktügünüzde   kilit butonunun altindaki  plastik parca  saga sola  dönere kilit acma kapama   için  yön veriyor hemen  kapı kilit botununun altinda  sadece arka kapılarda var bu ön kapilarda yok

Çevrimdışı Jerewure

• Otomobil
    vw-Golf2, Audi-A3
« Yanıtla #4 : 04 Mart 2014, 09:13:15 »
Sanırım aradığın parçayı tahmin ediyorum ama bana yine de kendin bir şekilde çözsen daha kolaymış gibi geliyor. Bu araçların bir çok parçasını bulabiliyorsun fakat bu tip parçalar biraz sıkıntı. Ancak hurdacılarda bulabilirsin. Forumda trabzonda iyi bir arkadaşta epey parça vardı ama fiyat konusunda aynı şeyi diyemicem. Satılık kısımlarında kapı falan satan kişilere sor demek dışında bir fikrim yok.

« Yanıtla #5 : 04 Mart 2014, 10:46:55 »
tesekkür ederim  cikmacilardan parca almak ölüm  malesef  kücücük plastik parca dünya para    kilit sistemini sil bastan yapmakl bile ondan daha mantıklı

« Yanıtla #6 : 04 Mart 2014, 11:08:48 »
Esin ticareti bir arayın ayırıcı diye sorun kilit ile kapı kolunu ayıran parça büyük ihtimalle tam kapı kilid piminin altındaki plastik parçadan bahsediyorsunuz anladığım kadarıyla. Arayıp sorun. İnternetten numarasına ulaşabilirsiniz. Esin Ticaret aksaray

« Yanıtla #7 : 04 Mart 2014, 11:13:46 »
evet  kapı kilit  butonunun altındaki parca  arti  gibi bisey   plastik

« Yanıtla #8 : 04 Mart 2014, 11:18:28 »

resmini buldum