Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf II ye arka silecek motoru arıyorum  (Okunma sayısı 12423 defa)

Çevrimdışı halim_pif

• = GOLF=II=CL=1,6 =1991=
Golf II ye arka silecek motoru arıyorum
« : 18 Ekim 2009, 14:25:21 »
Golf II ye arka silecek motoru arıyorum nerede bula bilirim
Varsa  Fiyatı nedir nerede bula bilirim. :( :tamamdir.

ayrıca bu araçlarda Hava filtersi yokmu .
Dışarıdaki havayı olduğu gibi içeriye giriyor.

Bu da Benim GOLF II CL 1991
1.6 Benzin
kilometrede 11 Kuruş yakıyor.
normalmi arkadaşlar.

2167 KM yol yaptım ve 250 TL yakıt aldım Litre Fiyatı:1,88 tl olarak hesaplayın.
« Son Düzenleme: 05 Mart 2010, 19:19:59 Gönderen: halim_pif »

Çevrimdışı halim_pif

Ynt: Golf II ye arka silecek motoru
« Yanıtla #1 : 18 Ekim 2009, 14:39:21 »
 :) :D ;D :p :halazn: :sevgi:
« Son Düzenleme: 18 Ekim 2009, 15:13:44 Gönderen: halim_pif »

Ynt: Golf II ye arka silecek motoru arıyorum
« Yanıtla #2 : 18 Ekim 2009, 16:05:58 »
               Km'de 11 kuruş yakması gazda bile imkansız. Şehir içini bırak , uzun yolda bile imkansız.Yanlış ölçmüş olabilirsin. Ben bile şehiriçi 15 kuruş civarında yakıyorum ki arabam dizel.  Hava filtresi tabiki var.Ama  kalorifer sisteminde bi sorunun olabilir. Hava filtresiyle bi ilgisi yok. Motorun içinde içeri giden havayı kapatmak için bir vananın olması lazım. (kalorifer borularının üzerinde)...Değişikse bilemiyorum.Onları bi kontrol et.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #3 : 18 Ekim 2009, 19:57:39 »
               Km'de 11 kuruş yakması gazda bile imkansız. Şehir içini bırak , uzun yolda bile imkansız.Yanlış ölçmüş olabilirsin. Ben bile şehiriçi 15 kuruş civarında yakıyorum ki arabam dizel.  Hava filtresi tabiki var.Ama  kalorifer sisteminde bi sorunun olabilir. Hava filtresiyle bi ilgisi yok. Motorun içinde içeri giden havayı kapatmak için bir vananın olması lazım. (kalorifer borularının üzerinde)...Değişikse bilemiyorum.Onları bi kontrol et.

11kuruş yakabilir plakaya bak >:D

« Yanıtla #4 : 18 Ekim 2009, 22:43:35 »
               Plakayı gördüğüm için 11 kuruş yakmaz dedim ya >:D

« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2009, 00:37:56 »
Plovdiv plaka değil mi o?

Çevrimdışı halim_pif

« Yanıtla #6 : 22 Ekim 2009, 17:27:12 »
arkadaşlar plakayla ne alakası var yakıtın anlamadım .
Benim sormak istediğim soru arka silecek varmı buralarda
bula bileceiğim yar .
Yakıta gelince= 2167 KM yol yaptım ve 250 TL yakıt aldım Lİtre Fiyatı 1,88 tl  gerisini siz hesaplayın.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2010, 20:21:06 Gönderen: halim_pif »

Çevrimdışı halim_pif

« Yanıtla #7 : 22 Ekim 2009, 17:40:52 »
              Plakayı gördüğüm için 11 kuruş yakmaz dedim ya >:D

Yakıta gelince= 2167 KM yol yaptım ve 250 TL yakıt aldım Litre Fiyatı 1,88 tl  gerisini siz hesaplayın.
« Son Düzenleme: 01 Mart 2010, 20:34:47 Gönderen: halim_pif »

« Yanıtla #8 : 22 Ekim 2009, 19:05:02 »
plakayla yakitin alakasi söyle plakan sanirim bulgaristan kayitli bulgaristanda benzinin litresi türkiyedekiyle farkli olacagi icin söylemis arkadas hangi sehirde yasiyosan yaz ona göre arkadaslar yardimci olsun örnegin istanbuldaysan istanbullu bilen arkadas vardir.

« Yanıtla #9 : 22 Ekim 2009, 19:11:46 »
arkadasim bir sey sorucam arka silecek motorunun yenisini neden ariyosun arka cam silgisi calismiyorsa önce bagaj kapaginin acilip kapanan mentesinin orda zamanla acilip kapanmadan dolayi kabloda kirik oluyor yani kablo kopuyor bu yüzden silgi calismiyor  bence önce o kabloyu kontrol et ama kesin biliyosan o ayri tabi

« Yanıtla #10 : 22 Ekim 2009, 21:55:03 »
Benim sormak istediğim soru arka silecek varmı buralarda
bula bileceiğim yar .
Yakıta gelince= 2167 KM yol yaptım ve 250 TL yakıt aldım gerisini siz hesaplayın.
Valla helal olsun senin araca o zaman.Ben depoyu fulledim  340 km yol yaptım.Ağzına kadar fulledim ve tam  50 lira tuttu.Ama benim araç hem de mazotlu.Yani senin motor gerçekten çok iyi yakmış bir benzinliye göre.Arkadaşların çoğunun aracı gazda yakmıyor bu fiyatı.

« Yanıtla #11 : 22 Ekim 2009, 22:07:53 »
bnm aracım da 1.6 dizel JR blok var yanlız..
km de 12.3 kuruş yakıyor senin araç bi depoyla 340 km nasıl gidiyo anlamadım.

Çevrimdışı halim_pif

« Yanıtla #12 : 23 Ekim 2009, 15:21:55 »
arkadasim bir sey sorucam arka silecek motorunun yenisini neden ariyosun arka cam silgisi calismiyorsa önce bagaj kapaginin acilip kapanan mentesinin orda zamanla acilip kapanmadan dolayi kabloda kirik oluyor yani kablo kopuyor bu yüzden silgi calismiyor  bence önce o kabloyu kontrol et ama kesin biliyosan o ayri tabi
Arkadaşım onu kontrol etim ama silecek suyu geliyor ama motor da her hangi bir ses gelmiyor
eyer orada kopuk olsa sanırım arka cam ısıtıcısı da çalışmaz .

Çevrimdışı halim_pif

« Yanıtla #13 : 23 Ekim 2009, 15:24:19 »
plakayla yakitin alakasi söyle plakan sanirim bulgaristan kayitli bulgaristanda benzinin litresi türkiyedekiyle farkli olacagi icin söylemis arkadas hangi sehirde yasiyosan yaz ona göre arkadaslar yardimci olsun örnegin istanbuldaysan istanbullu bilen arkadas vardir.

İstanbuldan arıyorum arka silecek fiyatını bilen varsa eyer cevab versin lütfen.
Ve nerede bula bilirim .