Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf II '' VAN''..Kendi çekimim.  (Okunma sayısı 9567 defa)

Golf II '' VAN''..Kendi çekimim.
« : 18 Ekim 2008, 23:31:39 »
                 Arkadaşlar,yurtdışında görmüş olduğum bir MK2 Golf ticari modelini görünce hemen fotoğrafını çektim .Doğrusu ben ticari Golf II 'yi ilk defa görmüş oldum ve sizlerle paylaşmak istedim.

« Son Düzenleme: 20 Ekim 2008, 21:42:11 Gönderen: G60 »

Ynt: Golf II '' Ticari ''..Kendi çekimim.
« Yanıtla #1 : 19 Ekim 2008, 02:31:20 »
değişik olmuş ama güzel ;)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #2 : 19 Ekim 2008, 12:23:59 »
 :o
bende ilk defa gördüm

« Yanıtla #3 : 19 Ekim 2008, 15:41:25 »
cok var bunlardan eskıden almanyadakı postaneler sırf bunun sarısıyla doluydu gumruktende cıkmıstı bı tane 2 sene önce falan..gercı bıldıgın koltuksuz golf aracının koltugnu taban halısını cıkar hıc bı farkı yok koltuk takma yerlerı bıle var.

« Yanıtla #4 : 19 Ekim 2008, 17:35:38 »
cok var bunlardan eskıden almanyadakı postaneler sırf bunun sarısıyla doluydu gumruktende cıkmıstı bı tane 2 sene önce falan..gercı bıldıgın koltuksuz golf aracının koltugnu taban halısını cıkar hıc bı farkı yok koltuk takma yerlerı bıle var.
     Doğrudur ama çok görünen bir model  olduğunu düşünmüyorum.Yani Türkiye için konuşmuyorum zaten.Türkiye'nin zaten binek ticarilerle tanışması şunun şurasında 10 seneyi bulmaz.Ben bu modelin bırakın kendisini fotoğrafını bile görmemiştim taki fotosunu çekene kadar.Sanırım çoğu arkadaşımız da bu modele pek az rastlamıştır.

« Yanıtla #5 : 19 Ekim 2008, 22:35:45 »
     Doğrudur ama çok görünen bir model  olduğunu düşünmüyorum.Yani Türkiye için konuşmuyorum zaten.Türkiye'nin zaten binek ticarilerle tanışması şunun şurasında 10 seneyi bulmaz.Ben bu modelin bırakın kendisini fotoğrafını bile görmemiştim taki fotosunu çekene kadar.Sanırım çoğu arkadaşımız da bu modele pek az rastlamıştır.

kardeş eline sağlık..burası hangi memleket

« Yanıtla #6 : 20 Ekim 2008, 13:17:13 »
fransa mı?yada italya

« Yanıtla #7 : 20 Ekim 2008, 13:50:20 »
    Burası Porto - Portekiz.

« Yanıtla #8 : 20 Ekim 2008, 15:42:33 »
bu tür arabalar almanyada cok yaygin arz talep meselesi türkiyede biz de böyle talep olmadigi icin ülkemizde yok yada yok denecek kadar az geliyor ben burda türkiyede görmedigim modellere rastliyorum mesela türkiyede golfun kamyonetini görmemistim ama burda caddy markali golf2 pickuplar var

Çevrimdışı kesik44

• Gelirken Ne Getirilirki Giderken Ne Götürülür?
« Yanıtla #9 : 20 Ekim 2008, 15:57:58 »
usta böyle bir modelin olduğundan haberim vardı ancak ne resim ne gercek görebilmiştim eline sağlık inşallah gerceğini görmek kısmet olur...

« Yanıtla #10 : 20 Ekim 2008, 17:47:11 »
caddy pıck up lar gof 1 mk2 nın yok

« Yanıtla #11 : 20 Ekim 2008, 20:05:02 »
Bu görüşe  katılıyorum.Yeni  Caddy'ler hariç Golf 1 pickup Caddy ve  Polo Classic'ten baz alınmış  Caddy'ler var.MK2 Golf bazlı Caddy yok diye düşünüyorum.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #12 : 20 Ekim 2008, 20:18:52 »
bu tür arabalar almanyada cok yaygin arz talep meselesi türkiyede biz de böyle talep olmadigi icin ülkemizde yok yada yok denecek kadar az geliyor ben burda türkiyede görmedigim modellere rastliyorum mesela türkiyede golfun kamyonetini görmemistim ama burda caddy markali golf2 pickuplar var

bende mk2 pick up bilmiyodum sen söleyince düşünmeye başlamıştım ama emre arkadaşımız acıklığa kawuşturmuş :)

« Yanıtla #13 : 20 Ekim 2008, 21:41:31 »
              Golf 2 Van modellerine ait bazı resimler de buldum. İşte bazıları...