Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf II Teknik Veriler.  (Okunma sayısı 128691 defa)

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
Ynt: Golf II Teknik Veriler.
« Yanıtla #56 : 26 Aralık 2006, 19:40:26 »
Konuya giricem ama nerden başlıym bilemedim msjı attıktan sonra msjları okudum :D :P ama şöyle bir şey söyleyeyim EV lerde ECU Yok sadece mk1 lerdeki gibi bir modül var. KR PL ABF lerin tabiki sistemleri farklı ama VW motorlarında yapılmayacak bişey yok bence. Mesela Mk1 e Komple bi KR yi kendi tesisatıyla çalıştırabilirsiniz ama bi takım düzenekler farklı olacak mesela rölantiyi sabitlemek gerekecek kendi modülüyle kullanmak için. Motor işleri gerçekten zor işler uğraşmak zaman ve $ a bağlı bunu herkes biliyor tabiki. Ben 1 ay oldu uğraşıyorum herşeyimi hazır edip başladığım halde iş çok zor yakında TR de bir ilkin görüntülerini koyarım inşallah. Bir kaç sorun daha kaldı distribütörden pek emin değilim sıfır alacam belki ama gören bilen varsa KR nin distribütörü lazım ( ATIF abiiiiiiii )
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #57 : 26 Aralık 2006, 22:05:21 »
hayırdır abı bu tr'dekı tek canavarın ayrıntılarını versene..
yada ıpucu falan :D :D

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #58 : 27 Aralık 2006, 09:13:33 »
SEÇKİN OTO çıkma yedek parça

Telefon numarası: 0 532 453 63 02
İlçe: osmangazi
İl: Bursa, Türkiye

burada var bir distribütör. kr ninkimi bilmem ama. atilla abinin eskilerdende olabilir.
bir ara istersen.

9a zaten 16 v selçuk 3a ve 6a yı duymadım .pg yi 16v değilde 16 v lere g lader daha çok rastlanan bi uygulama.
kr yi golf 1 de kendi tesisatı ile de çok kolay çaliştirmak mümkün dediğin doğru. ke-jetle de çok rahat çalişir.
sistemi bilen bi usta çok kolay değişimi yapabilir.
biraz kassak biz bile yaparız dicem :)

selçuk nedir abi bu tr deki ilk bende merak ettim şimdi.cenk in projeyimi devraldın yoksa.ufakta olsa bir tüyo ;)
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #59 : 27 Aralık 2006, 19:41:38 »
Yok be mehmet tek canavar değil . Çok iyi bi golf1 var şuan G60 16V bide turbolayacaklar onu şimdi ozaman işte fena bişi olcak 400 ps lerde olur heralde . Benimki atmosferik ama çalıştırmadan bişi demek yersiz farklı bi sistem yapıyorum bitince fotoları koyucam inşallah biton iş Motor işi ruhsat fatura proje işi zaten adamı bitiriyo.

Atıf abi doğru diyosun 9a 16v benim aklım 2e ye gitti baktım bugünde 2e ymiş baktığım blok . Motor arayan varsa bi yerde ACE var 2lt 16v ama yakıt sistemi vs yok alıp weber çakacak olay bitecek . Atıf abi bu arada bende hafifletilmiş volant ve sıfır KR için baskı balata var hiç kullanılmamış sana veya lazım ola birisi varsa hesaplı vericem  aklında olsun abi.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #60 : 28 Aralık 2006, 18:06:13 »
vaaavvv. golf 1 g60 16v+ turbo.
kimde bu araç veya kim yapıyor kim yaptırıyor.

seçkin otoyu aradınmı dist için golf 2 gti dist diye satışa çıkarmış.
volan aklımda olsun.imkan olsa alır kenera atarım ama geçen yaz değiştim baskı balatayı.
volan orj mi yoksa sonradan işlem görmüş.
toplam fiyat.biraz bilgi.özel mesajda atabilirsin.
proje için de kolay gelsin.sen çıkarsın bu işin altından

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
« Yanıtla #61 : 28 Aralık 2006, 20:53:15 »
Bayrampaşada servisi olan bi abimiz Tüm Oto Arabası zaten çok temiz güzel bir araba.

Seçkin otoyu aramadım abi bende bitane var deniycem bu aralar sorun olursa ararız artık sağolasın. Orjinal Volantı ben kendim hafiflettim abi . Baskı balatayı için şuan 250 260 diyo üçel ama ben 200 e verebilirim abi tanıdığın birinede söyleyebilirsin .

İnşallah bi toplıymda herşeyi güzel olcak Allahın izniyle bana yeter şimdilik .
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #62 : 28 Aralık 2006, 21:04:38 »
bayrampaşadaki alet şu portakal rengi olanmı?

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #63 : 29 Aralık 2006, 08:14:13 »
valla abı bahsettıgın g60+turbo'yu dusunemıyorum :D
ama senınkıde fena olacak gıbı sımdıden kolay gelsın

Çevrimdışı corrado

• amca
« Yanıtla #64 : 29 Aralık 2006, 12:55:34 »
tüm oto nun baya turbo uygulaması oldu.

turuncu mk1 zafer diye bir arkadasındı epeydir sesi soluğu çıkmıyor. araç ne durumda bilgim yok

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #65 : 29 Aralık 2006, 22:22:09 »
subaruya 400de 1 boy atıyor diye duymuştum bilginiz varmı?

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
Golf II Teknik Veriler.
« Yanıtla #66 : 28 Ocak 2007, 10:22:20 »
zaten bı ats jantım vardı.15'' 9 ofset normalin üstü bir ölçü.205/50 lastiğe takınca çamurluktan yaklaşık 3 parmak dışarı taştı.Haliyle çamurluğuda sürtmeye başladı.Arkaya biri oturunca komple sürtmeye başlıyodu kasiste,virajda yedi lastikleri..Bende çıkardım şimdiki üstündekileri taktım.Amacım çamurlukları genişletip kullanmaktı ama kısmet olmadı.. ;)

Onlar ATS değildi Seyhun EXIP ti.

En son yaptığımız bir çalışma :) Dışı kadar içide aynı şekilde güzelliktedir. Bu arada size bahsettiğim Mk1 G60 16V şuan 270 PS çıkardı DYNO da. Sevgiler.

Volkswagen Motorsport

Golf II Teknik Veriler.
« Yanıtla #67 : 28 Ocak 2007, 15:59:45 »
tebrikler her yönüyle güzel duruyor daha ayrıntılı resim video varsa iyi olur.

Çevrimdışı GolfGti16VMk1

• Volkswagen Motorsport
Golf II Teknik Veriler.
« Yanıtla #68 : 28 Ocak 2007, 16:41:28 »
erhan arkadaşım yakında video ve ayrıntılı resimleri siteye eklerim. Reklam havası uyandırmasını istemiyorum onun için pek kimse bilmiyor nerede ne var :) ama burası uygun olabilecek biyer tabiki sitede olan tüm arkadaşlar gerçekten kendini bilen düzgün insanlar onlara teşekkür ediyorum adıma. Ama şu varki bazen yanlış bilgiler veriliyor be bilmiyorum demekten çekinen kişiler yanlış şeyler yazıyor buna üzülüyorum. Zaman içersinde dahada iyi olacak bu sitenin gidiş hattı. Herkese sevgiler.
Volkswagen Motorsport

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Golf II Teknik Veriler.
« Yanıtla #69 : 28 Ocak 2007, 16:52:16 »
Maaşallah nofear. Gerçekten tek kelimeyle kusursuz görünüyor. :)
270PS yurt dışında da baya iyi ses getirir gibi. :)
Oettinger sticker'ı beni benden aldı.
« Son Düzenleme: 28 Ocak 2007, 16:53:55 Gönderen: G60 »
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."