Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf II Teknik Veriler.  (Okunma sayısı 128676 defa)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
Ynt: Golf II Teknik Veriler.
« Yanıtla #14 : 17 Aralık 2006, 15:12:57 »
evet oto ikiler zübeyir usta.
yanlız eski sanayıde kamyoncularda değil.
banada soyleyen zubeyır abıydı zaten.çok eskıden berı tanıstıgımız bı ustadır.
corrado'yada o bakardı.bu işlere ılgısı vardır ve bılgısıde ;)
ben senın arabanın evelıyatını bı ogreneyım :)

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
« Yanıtla #15 : 17 Aralık 2006, 15:23:03 »
olay aydınlanıyor yavaş yavaş :)
133 hp gerçekten çok iyi bir değer.
heleki mk 1 kasa için

Aahaha. Sır perdesi aralanıyor. Az sonraa! :P
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #16 : 17 Aralık 2006, 15:25:43 »
:)gerekli olan motorun ne motoru olduğu eski sahibinin dediğine göre ordan standart yüklenmiş motor çünkü...birde orda bu k-jetronik ayarlarını tamirini felan yapabiliyorlarmı acaba?

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
« Yanıtla #17 : 17 Aralık 2006, 15:58:35 »
Oh be sonunda çılgın ihtiyarın geçmişi aydınlanacak :)

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #18 : 17 Aralık 2006, 16:07:38 »
bıldıgım kadarıyla motorlarımız aynı.ama uzerınde ne gıbı degısıklıkler var ogreneyım.
k-jet konusundada usta o konulardada ıyıdır.
hatta gecenlerde atıf abıden falanda yardım almıstım bı problem vardı k-jet'te o usta cozdu

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #19 : 17 Aralık 2006, 17:02:43 »
değişiklikleri nerden öğreneceksin onu anlamadım:)bi sıra konya yolu gözükecek sanırım bana..yazın aracı baştan komple söküp toplamayı düşünüyorum hatta renginide değişik başka bi renk yapabilirim dodikler az şişecek gtı karlık takılcak en az 15 jant felan o işleri belki konyada yapabilirim malum aracın en önemli kısmı olan motor ustaları orda gözüküyor..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #20 : 18 Aralık 2006, 23:26:27 »
arkadaşlar sonunda motorun koduna baktım :) EV114485 kodlu motor ev kodu peki bu numara neyi anlatıyor üretim numarası felanmı...bu sırada bi arkadaşım aracılığıyla yurt dışında olan aracın benden önceki sahibine ulaşabildim msn yoluyla...1.9 yapılmış kapak 4mm taşlanmış siboblar bi miktar kesilmiş vurma yapıp eğmesin diye...birde yüksek basınçlı benzim pompası takılmış..gerçi bana bi faydası yok ama ;Dsevindim ilerde egzantirik yapacağım zaman kapağım ve siboblarhazır gibi :)ebayde bnm sibob kapağının aynısını gördüm nosu aynıydı sonu G ile biten bi kapak...lifterlere baktığımda 4ü bi büyüklükte diğer dördü farklı bir büyüklükte gibiydi...oysaki ben bir sıra ses var diye lifterleri değiştiğimde taktığımız parçaların hepsi aynıydı ölçü olarak baktığımda..ilkinde yanlış takılmıştı hatta sonrasında özellikle dikkat ettim...sizce ndr bunun açıklaması bi yorum yapabilecek olan varmı kapağın resminide koyayım ebaydeki...
026 103 373G de kapağın nosu...

« Yanıtla #21 : 18 Aralık 2006, 23:44:55 »
EV 8v gti motoru yanındaki numarada üretim seri numarası.

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #22 : 18 Aralık 2006, 23:55:38 »
peki şimlerle alakalı bilgisi olan yokmu?

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #23 : 19 Aralık 2006, 00:02:03 »
bnm jeton yeni düştü  ;Dkafa dalgın ve yoğun olunca böle oluyor demekki...yinede yazmiyim bakalım cvbı kim verecek ;)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #24 : 19 Aralık 2006, 00:33:25 »
yokmu anlayan birisi arkadaşlar hareketlenelim biraz haydinn :(

« Yanıtla #25 : 19 Aralık 2006, 02:50:39 »
EV kodsa 1983-1985 arasi uretilmis Golf 2 GTi 1.8 112 beygirlik motor blogudur..;)

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #26 : 19 Aralık 2006, 02:59:52 »
bana 1989 model bi aracın motorunun koyulduğu söylenmişti ama...insanlar böle bir şeyleri satarken abarta abarta anlatmıyormu bu huya hasta oluyorum ben...benden önceki sahibiyle görüştüm msn de o yapıldı bu yapıldı diyor ama aracın gidişi iyi olmasa onada inanmıycam..parayı bi ayarlıyimde hmn açıcam motorun içini...bana komple motor hatta sanzıman felan komple atıldı denmişti yukarda resmini ve nosunu verdiğim silindir kapağının bu motora ait olduğunu nerden anlarım peki...birde 16v kapağı komple egzantirikler ile bulsam bu bloğa otururmu oynamadan acaba 16 v ninde motor bloğu aynımıdır....

Çevrimdışı corrado_g60

• Volkswagen Türkiye
« Yanıtla #27 : 19 Aralık 2006, 14:47:33 »
konyada yaptırman ıyı olur tabı.
buraya gelırsen yardımcıda olurum...
motoru bılen bı usta var ona sorarım