Gönderen Konu: Golf II Gtı satınalma hakkında...  (Okunma sayısı 6056 defa)

Çevrimdışı fatih başalan

•  
    • Profili Görüntüle
Golf II Gtı satınalma hakkında...
« : 15 Eylül 2009, 11:47:54 »
Selamlar arkadaşlar. Bende bir golf gti hayranı olarak bir tane satın almak istiyorum fakat kararsızım.İki tane buldum ama aralarında seçim yapamadım.Bana biraz yardımcı olur ve de biraz gti hakkında bilgilendiriseniz çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler :) :)

Alıntı
Kişilerin özel mülklerine saygı duymak adına, sahibinden.com ve benzeri gibi sitelerde bulunan ikinci el oto ilanlarını, ilan sahibi dışında veya izni olmaksızın paylaşan mesajlar ve konular silinecektir.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2009, 22:30:39 Gönderen: G60 »

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
Ynt: Golf II Gtı satınalma hakkında...
« Yanıtla #1 : 15 Eylül 2009, 11:55:38 »
bi ara  ağbi  ikisinide  kazası  değişeni vurugu  çürüğü  varmımış 

normalde  iki arabada  çok diri  görünüyor  benim gönlüm  siya  tek fardan ya  ama  şüphe  uyandırmıyor  değil   gidip  ustaya  göstermek  gerek
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 15 Eylül 2009, 13:12:25 »
günahlarını almayayım ama kilometrelerine hiç inanmadım..Altımda golf gti olacak ve ben o arabadan inicem..tuvalete bile arabayla giderim :) 140.000 ve 180.000 nedir abicim ya bende 100lük polo var 97 model 175.000 de.. :)
Das auto.

Çevrimdışı fatih başalan

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 15 Eylül 2009, 13:39:12 »
Arkadaşlar iki arabada Gümrük çıkışlı ve de ikiside toplanmış belli yani..Kilometrelere gelince benimde fazla inanasım gelmiyo.Benimde gönlüm bursa daki tek farlıdaiFiyatlar hakkında ne dersiniz . Teşekkürler yorumlarınız için

Çevrimdışı mecamir

• Doğuştan VW'ci...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 15 Eylül 2009, 14:24:11 »
tereddütsüz bursa'daki tek far :) çok güzelmiş, araba alacak olsam fiyatını biraz düşürük alırdım kesnilikle ;)

Çevrimdışı GolfMk1Diesel

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 15 Eylül 2009, 15:20:16 »
km lerin doğru olma ihtimali var ben senin yerinde olsam bursadakini alırım :tamamdir
Kılıçoğlu Garage.

Çevrimdışı fatih başalan

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 15 Eylül 2009, 15:48:43 »
Arkadaşlar aslında kilometreler doğru olabilir gibi.Çünkü arabalar yurt dışından gelme.Ya zaten km nin fazla olmasının ne gibi bir zararı olurki.Bu arabaların motorları kaç km ye kadar gidiyo ve de motor yaptırmak nekadar maliyetlidir.?Açıkcası benim bunlarla ilgili fazla bir bilgim olmadığından dolayı yorum yapamıyorum.Bu almak istediğim araba da benim ilk golf gtı'm ve ilk arabam olacak.Almaya karar verince zaten benim kuzenim de bunların hastası ve o'nun bundan önce 3 tane golf gtı! sı ( MkI, MkII, enson Mk III)  oldu ondanda tabiki yardım alıcam ama tabiki sizlerinde deneyimine başvurmak istedim.Beni daha çok aydınlatırsanız çok sevinirim.Ayrıyetten bu arabaların tam anlamıyla piyasa fiyatı nedir?10.000 gibi rakamlar çok uçuk kaçmıyor herhalde.Teşekkürler.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 15 Eylül 2009, 15:56:52 »
87 model turbı dizel golf  2  yi  8500  e  ilan vermişler 

ben  91 model  turbo dizel  golf  ikiye  10.000  lira  istiyorum  bursadaki  arabayı  8500-9250  arasına  kadar  alderim

TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı fatih başalan

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 15 Eylül 2009, 17:44:27 »
Uyardığın için Teşekkürler İsmail arkadaşım ;)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 15 Eylül 2009, 19:50:44 »
1. ilan gtı deyil tek nokta enjeksiyonlu inceleme fırsatım oldu yol bilgisayarı calışmıyor beyinde problem var byük ihtimal
2.ilandaki aracta istanbuldan bi arkadaşım gümrkten cıkardı we hic i şeyler sölemedi arac hakkında..

Çevrimdışı mördak

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #10 : 15 Eylül 2009, 19:59:19 »
bu arada 1 arac eroın kacakcılıgından gumruge gırdı dıgerıde motor patlakrı terk ettıler ılk aracın eskı fotoları var ıstersen ve ılk arac 8v 2.sı 16v cok fark var aralarında.

Çevrimdışı fatih başalan

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #11 : 15 Eylül 2009, 21:03:12 »
Arkadaşlar ya çok teşekkür ederim bu bilgiler için.Siz baya bilgi sahibiymişsiniz bu arabalar hakkında.Benimki sadece dışardan bakıştı ve fotolara aldanmamak lazım heralde. Bende neden bu arabalar yaklaşık 1 senedir niye satılmıyor diye düşünmüştüm.Demek sizlere danışmasam körü körüne gidip alcaz arabaları ve elemizde patlıcak.Alsak satamayızda heralde bunları.Tamam arkadaşlar ben bunları duyduktan sonra biraz soğudum arabalardan.Artık başka araba bakıcaz heralde.Üzüldüm..

Yorumlar için teşekkürler. Herkese selamlar... :-[

Çevrimdışı ahmed6042

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #12 : 15 Eylül 2009, 23:27:22 »
belliydi zaten bi işler olduğu :tamamdir fabrika çıkış gibi tertemiz gti olacak ve fiyatı 9-10 bin olacak..
Das auto.

Çevrimdışı Kingpin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #13 : 16 Eylül 2009, 12:44:39 »
Tek far olan da hem 90-92 görünüm var.  8)