Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Tanışma ve Yardım istegi VW Golf II 1990 Dizel Otomatik Özürlü Aracı İÇİN  (Okunma sayısı 13434 defa)

Merhaba, hoşgeldin. Allah bundan sonra kaza vermesin.

:melek: Gerçekten bu siteye üye olduğum için kendimi ŞANSLI hissediyorum, aranızda olmaktan ve böyle ilgi görmekten dolayı ÇOK MUTLUYUM. İlgilenen Herkese ÇOK TEŞEKKÜR EDİYORUM...

Bu arada Almanyada bu iki kapının toplam fiyatı 40€. Dün Ebay.de de 5 kapıyı 1 € ya bile buldum. İstanbulda Çıkmacı Rüzgar Ahmet direkli dahil 2 kapı için çok cazip bir fiyat verdi ama ...
direksiz olursa SORUNSUZ olur, simdilik biraz daha aramaya devam diyorum.

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
ebaydan getirtmen icn cok i ing. olması  lazım bende beceremiyorum ama  aramızda getirten var yardımcı olacaklardır i akşamlar

ebaydan getirtmen icn cok i ing. olması  lazım bende beceremiyorum ama  aramızda getirten var yardımcı olacaklardır i akşamlar
İlgine teşekkür ederim, Ben beceriyorum, İngilizcem de oldukca yeterli, EBAY.com üyesiyim ve alışveriş de yaptım. Ama Ebay.de Almanca, Almancam hiç olmamamısına ragmen online tercüme sitelerinden Ingilizceye ceviri yapıp anlayabiliyorum, Yalnız sorun SATICInın sadece Almanya içine satış yapması, Uluslararası SATIŞI YOK. 2 sorun da sözkonusu olan Kaporta, ve KAPI ebatları da UCAK kargosuna verilebilecek sınırların üstünde. Yinede BU YOLda YARDIMCI OLACAK ÜYELER VARSA tabiki YARDIMA ACIGIM:
« Son Düzenleme: 20 Mart 2008, 23:57:41 Gönderen: MChar »

slmm  ben senin istediğin kapıları buldum ikisine fiyat 850 dedi
en sonda 750 ye bıraktı
bide sorun sadece kapıda mı orta direkte ya da kapartasında sorun var mı
ona göre kaportacı arkadaşlar falan var hepsini tam bi sorayım sana bi fiyat vereyim hadi hayırlı günler

slmm  ben senin istediğin kapıları buldum ikisine fiyat 850 dedi
en sonda 750 ye bıraktı
bide sorun sadece kapıda mı orta direkte ya da kapartasında sorun var mı
ona göre kaportacı arkadaşlar falan var hepsini tam bi sorayım sana bi fiyat vereyim hadi hayırlı günler

Orta direk de göçtü tabiki, ön arka camurluklarda da çok hafif hasar var, ama sorun değil. direk için şaseciye gitmek en doğrusu ve tanıdık var. geri kalanı kaporta işi.. İlgine teşekkür.

1euro yazana aldanma 1 eurodan acık arttrmaya koyuluyo demekkı ona kımse daha teklıf vermemıs bı kac gün sonra bidaha bak aynı ilana :) :)gerci tas catlasa100 euro olur oda ayrı :D

1euro yazana aldanma 1 eurodan acık arttrmaya koyuluyo demekkı ona kımse daha teklıf vermemıs bı kac gün sonra bidaha bak aynı ilana :) :)gerci tas catlasa100 euro olur oda ayrı :D

Kardeş 1 eurodan konuyo da artıran da olmuyo, çünkü artık orda bu model arabalar çöpe gidiyo, satan çok alan yok, artıran da olmuyo, ama asıl sorun da satıcılar sadece elden veriyolar, kargo margo yok, alıyosan elden teslim yazmışlar, Almanların böyle kompleksi var, adam kendisi için bile amelelik yapmıyo, bizim vereceğimiz 5-10 Euro da kesmiyo asla Kargoya taşımazlar.. 25 -60 Euro arasında, bunlar da hurda işi yapanların fiyatı. Golfun 5 kapısı(bagaj dahil) 1 € ya gitti, tek kişi artırdı ve aldı..

e peki hiç almanyada tanıdık yok mu

Bakcaz ba abim, var tanıdık ama çok kuzeyde ve orası da polonyaya yakın, orda arabalar pahalı, güney güneybatı taraflar çok ucuz özellikle, orda 200 € ya satılan golf2 var. Ebay de yi sürekli takibe aldım, ordan bakacam artıkın.

ya biliyorum benim 7 amca orda 4 almanyada 3 avusturyada
bende gittim eski arabaların çoğu çöpte
kuzenler geldi mi sen hala bu arabaya mı biniyorsun bizim orada artık bunlar mazi oldu diyo:) :-\

Boşver Ertuğrul desinler.Bizde de akrabalar var :) anlıyorum seni.Onlar bir  asgari ücretle 1 MK alırlar. Biz 20  asgari ücretle bir MK2 alıyoruz.Yani düşünsene bizim yaptığımız fedakarlığı hiç yaparlar mıydı? 20  asgari maaş karşılığında araba  bu modelde alacaklarını hiç düşünmüyorum.Bizimki VW olayıbaşka bişey değil.

Millet atıyor artık araçları, siz hala binin bakalım. ;D

''Siz ''derken 'biz'' i ,hepimizi kastettin sanırım Firestarter  :)