Gönderen Konu: GOLF II Alacağım ederi nedir ?  (Okunma sayısı 2410 defa)

Çevrimdışı TonyMontana

• Eskiler tanır bizi, yeniler ise örnek alır...
    • Profili Görüntüle
GOLF II Alacağım ederi nedir ?
« : 19 Şubat 2012, 12:35:42 »
arkadaşlar uzun zamandır bakıyorum ilanlara fakat çok değişik varyasyonda fiyatlar isteniyor, golfler herzaman ilgi alanım olmuştur ama sizce 84 91 arası turbo dizel golf 2 ye ne verilir 7 den fazla verilir mi yapılmamış bir araca örnek linkteki araca ne verilir ?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-acil-sahibinden-golf-2-td-73358896/detay/

88 Model Torbo Dizel 183000 de Tek Kapı Ufak Tefek Masraflı bir arac ?

Çevrimdışı golfgerisiyalan

• Profili Görüntüle
Ynt: GOLF II Alacağım ederi nedir ?
« Yanıtla #1 : 22 Şubat 2012, 12:38:29 »
Arabanın temizliğine göre değişir,7000'de var 15000'e de var,adam gözü gibi bakmış arabasına kalksın 7000 versin oldu mu şimdi:) ama sana tavsiyem 1 2 milyar ucuza alayım diye girme işe fiyat son kıyasın olsun öncelik aracın gideri motor kaporta vesaire diğer parçalar kolay otomatik şanzıman birde önemli eğer varsa yok yoksa sıkıntı yok araba bunlar ama hırpalanmaya gelmiyor bizim araçlar nazik davranırsan o da senin cebine o oranda nazik davranacaktır,sağlıcakla...
Erdinç

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 22 Şubat 2012, 23:41:32 »
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-arac-10-yildir-bizde-orjinal-hatasiz-75228680/detay/  bende nıyetlendım param yok cok tatlı bı araba bence fıkrı olan aracı bılenler yazarsa

Çevrimdışı TonyMontana

• Eskiler tanır bizi, yeniler ise örnek alır...
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 23 Şubat 2012, 12:42:57 »
fiyatlar uçmuş piyasa diye bir şey var, sanırım kesemize göre bir golf bulamayacağız neyse hayırlısı olsun

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 23 Şubat 2012, 14:56:56 »
tek kapı aracım var lpg li, satmayı dusunuyorum, temiz sorunsuz. 88 model. ilgilenirsen yardımcı olmaya calısırım.