Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: golf2 açık filtre?  (Okunma sayısı 2812 defa)

golf2 açık filtre?
« : 26 Mayıs 2010, 15:56:25 »
slm arkadaslar benim 1.6 cl ye açık filtre taktırmak istiyorum ama dezavantajları konusunda bi fikre sahip değilim :-\  bu konuda bana yardımcı olurmusunuz artılar ve eksileri yönünde tşkkrler

Ynt: golf2 açık filtre?
« Yanıtla #1 : 26 Mayıs 2010, 16:02:17 »
Bende bu konuyu merak ediyorum yani sonuçta bir filitre ne gibi bir getirisi olabilirki sesten başka ?
Kılıçoğlu Garage.

« Yanıtla #2 : 27 Mayıs 2010, 12:20:00 »
bazıları 8-10 bg kazandırdığını hatta motor bu filtre sayesinde daha rahat hava aldığı için yakıt tüketiminin azaldığını söylüyor ama yinede detaylı bilgiye sahip olmak lazım cünkü okuduum bi yazıda bu filtrenin havayı iyi süzmediği bu yüzden toz pislik grebilceği söylüyor takktırmayı istiyorum ama eğer bunlar doğruysa motora yazık değil mi  ;)
« Son Düzenleme: 27 Mayıs 2010, 12:20:35 Gönderen: COSKUNCİHAN »

« Yanıtla #3 : 28 Mayıs 2010, 17:54:21 »
Evet motora yazık. Bende bir ara düşünmüştüm ve bir kaç kişiye sordum. Performans konusunda pek bir katkısı yok ancak boğaz kelebeğinin çabuk kirlenmesine neden olduğunu söylemişti.

Ama ses konusunda güzel oluyormuş. Tabi ses duymak için yüksek devirli kullanman gerektiği için yakıt tüketimini düşürdüğü söylenemez.

Çevrimdışı mira

• OLdsKool...
« Yanıtla #4 : 28 Mayıs 2010, 19:28:43 »
hiç gerek yok.orijinali neyse onu kullan bence