Gönderen Konu: golf 2 için kapı kolu yardım  (Okunma sayısı 4333 defa)

Çevrimdışı h.toraman

• golf 2 bir ayrılacıktır
    • Profili Görüntüle
golf 2 için kapı kolu yardım
« : 07 Şubat 2011, 23:45:33 »
 Merhabalar 1991 model golfüm var ve  kapı kollarını değiştirmek istiyorum golf 3 yada jetta'nın kapı kolları olur mu veya hangi aracın kapı kolları uygundur yardımcı olursanız sevinirim 

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: golf 2 için kapı kolu yardım
« Yanıtla #1 : 08 Şubat 2011, 00:08:23 »
en sık audı 80 yumurta kasa kapı kolları olur 3 kasanın kı cok farklı degıl senınkınden sadece cekmelı jetta da eger jetta 2 den bahsedıosan zaten senınkıyle aynı:D

Çevrimdışı h.toraman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 08 Şubat 2011, 00:15:57 »
hee anladım o zaman en güzeli golf 3 çekmeli olsun güzel olur saolasn abicim  :tamamdir

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 08 Şubat 2011, 00:17:41 »
hee anladım o zaman en güzeli golf 3 çekmeli olsun güzel olur saolasn abicim  :tamamdir
tmmda kılıt olayını ne yapacaksın ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı h.toraman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 08 Şubat 2011, 00:19:05 »
tmmda kılıt olayını ne yapacaksın ;D ;D ;D ;D
üzerindeki kapı kollarının kilitleri olmaz mı ki nasıl bişi yapsak yada yapabilriz

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 08 Şubat 2011, 00:22:56 »
ıkı kasada kapı kolunu sokersen basmalı oldugunu gorrsun ama 3 kasada mıl gıbı bırsey wardır we o mıl sıstemın ıcıne gırer yapılamayacak bı ıs degıl ama ecık ugras gerektırır ankaradaymıssın gordugum kadarıyla musaıt bı ara gel yanıma gorsel olarak gostereyım ıkısını aklına yatarsa start werırsın ısleme okı:D

Çevrimdışı h.toraman

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 08 Şubat 2011, 18:31:45 »
ıkı kasada kapı kolunu sokersen basmalı oldugunu gorrsun ama 3 kasada mıl gıbı bırsey wardır we o mıl sıstemın ıcıne gırer yapılamayacak bı ıs degıl ama ecık ugras gerektırır ankaradaymıssın gordugum kadarıyla musaıt bı ara gel yanıma gorsel olarak gostereyım ıkısını aklına yatarsa start werırsın ısleme okı:D
abicim biraz uğraş sonucunda yapılır diyorsan ben bunu kafaya koydum yaptırcam yani seni nerde bulabiriz