Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Golf 2 GTI Yol Bilgisayarı bazı özelliklerini bilen varmı  (Okunma sayısı 6053 defa)

merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım geçen hafta bir  golf 2 1800cc gti aldım bu benim ilk golf gti m arabadaki yol bilgisayarını çözemedim bana yardımcı olabilirmisiniz :)
« Son Düzenleme: 17 Haziran 2007, 09:50:58 Gönderen: dehşetilyo »

Çevrimdışı G60

• Otomobil
    Audi A5 TFSI - Allroad 2.7T
Ynt: Golf 2 GTI Yol Bilgisayarı
« Yanıtla #1 : 16 Haziran 2007, 00:29:38 »
Yardımcı olur musunuz? gibi başlıklar yerine konu detayını belirten başlıklar kullanırsak, bilgisi olan arkadaşlar konuyu daha rahat görüp yardımcı olabilirler. Ayrıca yol bilgisayarının tam olarak nesini çözemediğinizide söylerseniz daha rahat yardımcı olunabilir.
Alıntı yapılan: M. Kemal ATATÜRK
"Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Ynt: Golf 2 GTI Yol Bilgisayarı bazı özelliklerini bilen varmı
« Yanıtla #2 : 17 Haziran 2007, 09:52:38 »
yol bilgisayarının ekranında hangi bilgiler var ben hiçbirinin ne işe yaradıgını hala çözemedim

« Yanıtla #3 : 20 Haziran 2007, 20:36:24 »
silecek kolu üstünte düğme vardır
ona basarsan ok sıra ile hareket eder. birde kolun üstünde düme vardır o düğme yol bilgisayarını 2 ye böler iki tane bilgi tutar.sıraylada ekranda saat gidilen kilometrearacın kaç saat yol aldığı ortalama sürat yağ sıcaklığı ve dış sıcaklığı gösteren 6 adet birim bulunur.

« Yanıtla #4 : 21 Haziran 2007, 00:02:10 »
anladım herhalde kullanarakta iyice öğrenirim