Gönderen Konu: Golf 2 dizel -- Yeni Üye  (Okunma sayısı 3815 defa)

Çevrimdışı never

•  
    • Profili Görüntüle
Golf 2 dizel -- Yeni Üye
« : 05 Mart 2011, 21:58:22 »
Selamlar arkadaşlar..

Aranıza yeni katıldım. İsmim Erdem, Zonguldakta yaşıyorum. Yakın zaman önce aynı virüsü ben de kaptım ve 2 ay önce kadar 84 model 1.6 dizel bi golf aldım. Her geçen gün biraz daha bağlanıyorum arabama :). Aslında aracı alır almaz sizlerle paylaşacaktım ama birtakım aksilikler oldu :( . Aracın ufak tefek problemleri var, zamanla toplıyacam derken, bi gece geri geri gelirken egsozu kaldırımın köşesine vurdum. Hızlı vurmadım aslında ama egsozu patlattım. :( Aracın orjinalinde egsoz borusunda körüğe benzer metal bi parça varmış esnekliği sağlayan, benden önceki sahibi o parçayı iptal etmiş :(  Satıcı tanıdık diye altına baktırmamıştım ustaya. Egsozu yaptırdım, bir hafta sonra dar bi sokaktan u dönüşü yapmak zorunda kaldım, araç dururken direksiyonu çevirince sanırım direksiyon kutusunda bi diş kırdım. Yarım tura yakın boşluk meydana geldi :( Nazar mı değiyor anlamadım :( Şimdi direksiyon kutusu arıyorum. (Mekanik Direksiyon) Zonguldakta malum parça bulmak çok kolay değil biryerde buldum burda 150 TL'ye. Bulabileceğim bildiğiniz alternatif yerler varsa yardımcı olmanızı rica ediyorum.

Birkaç fotoğraf ekledim.. Herkese şimdiden teşekkürler..

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 2 dizel -- Yeni Üye
« Yanıtla #1 : 06 Mart 2011, 00:32:54 »
gecmıs olsun olur bu tarz sorunlar cok kafana takma derım ben sonuc olarak hepımız 20 30 yasındakı araclara bınıyoruz bu tatsızlıkları zewke donusturup olur boyle deyıp vw ımızdene zewk alabılmektır :D :D :D :D cok ıyımser mı oldum ne ;D ;D ;D ;D

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 06 Mart 2011, 00:35:13 »
haklısın kanka ufak sorunlar çıksada araçlarımız taş gibi daha 10 tane doğan şahin eskitir
bu arada direksiyon kutusu yokmu elinde alper
H.G WORKS

Çevrimdışı alpers3

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Mart 2011, 00:36:17 »
bılmıorum kı kanka pazartesı bakarız o ısede bu arada resımde yakıo hanı :D :D :D :Dgule gule kullan :tamamdir

Çevrimdışı suskun

• Volkswagen Türkiye
  • Hamit GÜLSOY
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Mart 2011, 00:36:57 »
 :D ;) eyvallah
H.G WORKS

Çevrimdışı betazom

• >>> 07 EG 864 <<<
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Mart 2011, 17:49:51 »
o virüs varya o virüs.... :)
http://img193.imageshack.us/img193/5360/forumiin.jpg
By betazom at 2011-06-08http://img35.imageshack.us/img35/43/dsc069771.jpg[/IM

Çevrimdışı nadır

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 10 Mart 2011, 14:26:39 »
direksiyon kutusunun   yenisi    100 tl   kardeş    tamir edecem  diye  uğraşma kafanada takma   basit şey bunlar