Gönderen Konu: Golf 2 çamurluk üstü sinyal lambaları  (Okunma sayısı 7823 defa)

Çevrimdışı FALCONER

• Profili Görüntüle
Golf 2 çamurluk üstü sinyal lambaları
« : 18 Temmuz 2009, 14:01:59 »
Arkadaşlar Uzun bir süredir elimde olmayan sebeplerden netten uzak kaldım. Herkeze Merhaba. Benim 87 Golf GTD Yan sinyal lambasına komşunun oğlu top vurdu. Sol çamurluk üstü sinyal lambasını kırıldı. Yenisinide Çıkmasınıda Bulamadım. Konu hakkında bilğisi ve deneyimi olanlar varsa lütfen yadım etsin.

Çevrimdışı FALCONER

• Profili Görüntüle
Ynt: Golf 2 çamurluk üstü sinyal lambaları
« Yanıtla #1 : 26 Temmuz 2009, 11:16:13 »
ya golf sever arkadaşlar hiç cevap yok. Satıp kurtulsammı diyorum ama arabamada kıyamıyorum.

Çevrimdışı burak.akın

• GOLF 1 GLD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 26 Temmuz 2009, 18:49:37 »
aksarayı fln araştırdınmı

Çevrimdışı gti34

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 26 Temmuz 2009, 20:21:03 »
dostum yan sinyal lambaları illaki orjin olmak zorunda mı..yan sanayi bulabilirsin ... ;)

Çevrimdışı korayce

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 02 Ağustos 2009, 20:12:53 »
golf2 lerde yan sinyal lambasi orijinalinde yok bildigim kadariyla cunku ben golfümü ilk sahibinden aldim almanyada ve herseyi orijinaldi ve yan sinyali yok bende bir ara merak sarmistim yan sinyal takayim diye ama burda hurdada bulamadim camurluklarda delikleri var ama üzerlerinde siyah kapak var ve CL yaziyor bence sanayiide parcacilarda degisik cesit ve ebatta yeni lambalarla degisiklik yapabilirsin

Çevrimdışı FALCONER

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 07 Ağustos 2009, 01:34:11 »
Herkeze teşekkür ederim. Ben biraz kafaya taktım bunu. Ama orjinalini bulamasamda yakını buldum. Tempraların sinyal lambaları biraz ugrasınca oluyor. Avrupada Yan sinyal takmak zorunlu değil ama ABD de zorunlu o nedenle hepsine takmamış olabilirler. :tamamdir

Çevrimdışı mk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 14 Ekim 2009, 06:43:03 »
orjinalinde  var  arkadasim  demekki bazi modellerinde  yok kimind e var  bende   kirdim sokdugumde  delikleri orjinaldi  nerden biliyon dersen   yuvarlak delik yanında   kare delik kimse  o kareyi hatasiz kesemez  anliyacan orjinalinde   var  ben  boralarin sinyalinden takdim beyazindan  orjinal olmak zorunda  deyilki

Çevrimdışı mikail

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #7 : 14 Ekim 2009, 08:58:46 »
bende vento ve golf3 lerin kare sinyal lambası var sarı renkte uyarsa yardımcı olabilirim

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 19 Ekim 2009, 01:14:17 »
abi golf 2 orjinal yan sinyal vardi....ve o tür yan sinyaller sadece golf 2de yoktu...audi 80 ve porschedede vardi...belki aksarayda audi yada porsche diye bulabilirsin

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 19 Ekim 2009, 01:51:06 »
sen bize gönder ordan 5 6 takım parası neyse gönderelm  :p