Gönderen Konu: geç çalışma ile ilgili tecrübesi olan arkadaşların yardımı lazım..  (Okunma sayısı 6802 defa)

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
ben istanbulda ataşehirdeyim anadolu yakasında yani.. ben kendimde sanayideyim kendi işyerim var elimizdende gelir iyi kötü bişeyler işin ehli ne ustalara gösterdim tanıdık bildik millet anlam veremiyor duruma en son bir amcam dün teşhisi koydu dediki olum senin arabanda nazar var bu kadar temizleyip cilalayıp gezme :)) kendisiyle bikaç yere gittikte her gittiğimiz yerde başına toplanan bikaç kişi olunca öyle söyledi.. tabi bu işin latifesi .. sen msj olarak numarasını atarsan iyi olur bilmekten zarar gelmez o tarafa pek geçemiyorum ama bi fırsatını bulur geçersek gösteririz ne ustası bu arkadaşlar elektrik mi motor pompacı falan mı ?
Ne Kadar Duman O Kadar Randuman ..

Çevrimdışı TEYOLOGY

• Profili Görüntüle
  • Otomobil: (fırsatı bulur bulmaz tekrar Vag'dayım)
tekrar değiştir diyosun roleyi müşürü.. değiştirelim bakalım alıştım zaten 1 haftada 1000 lira para harcadım  :)

yok elinde çıkması vs olan varsa değiştirilir düzgün çalışıp çalışmadığı kontrol edilir. ben şunu anlamadım. ustanın içine nasıl siniyor. bir yerden tedarik edilir. gerekirse çalışan araba bulunur tanıdıktan değiştirilir düzgün çalışmamaya devam ediyorsa o parçanın değiştirilmesine gerek olmaz.
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2012, 18:29:16 Gönderen: TEYOLOGY »
Kamış ses verince ney oldum sanır, İplik gerilince yay oldum sanır.
Sarayda oturmakla padişah olmaz kişi,
Abdal ata binince bey oldum sanır.

Çevrimdışı redmonster

• Profili Görüntüle
bir çaresine bakıcam artık olmadı öyle yapıcam.. .
Ne Kadar Duman O Kadar Randuman ..