Gönderen Konu: fitilleri nerden bulabilriz  (Okunma sayısı 6303 defa)

Çevrimdışı ilker mk2

• Profili Görüntüle
Ynt: fitilleri nerden bulabilriz
« Yanıtla #14 : 31 Ağustos 2012, 20:26:34 »
arac 87 model golf 2 tek kapı tavan fitili arıyoruz şuanlık diğerleri idare edicek şuanlık

Çevrimdışı ilker mk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 31 Ağustos 2012, 20:29:37 »
180euro fiyat doğrudur bende araştırıken öğrendim ercihan abiden tanesi 90 euro demişti bende araştıranlar zaten fiyatın normal olduğunu anlar yalnış anlaşılma olmaz kanımca ama ben daha uygun fiyatlı bulmanın peşindeyim malum öğrenciyim baba parasıyla binmiyorum arabaya

Çevrimdışı gipsykings

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 31 Ağustos 2012, 22:09:12 »
180euro fiyat doğrudur bende araştırıken öğrendim ercihan abiden tanesi 90 euro demişti bende araştıranlar zaten fiyatın normal olduğunu anlar yalnış anlaşılma olmaz kanımca ama ben daha uygun fiyatlı bulmanın peşindeyim malum öğrenciyim baba parasıyla binmiyorum arabaya

Haklısınız.Ben hazır konu açılmışken yazmak istedim.İnşallah istediğiniz gibi uygun fitili bulursunuz.

Çevrimdışı Kingpin

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 03 Eylül 2012, 10:11:53 »
Konu ile alakalı yazmak isterim.Adminimiz kusura bakmasın.
Arkadaşlar elimde iki kapı golf 2 için iç kapı fitilleri var.Almanyadan gelen bir arkadaşa rica ettim gelirken getirdi.Ama yanlış getirdi.Ben kapının dışındaki tavan fitilini istedim.Fitiller orjinal vw malı.paketinde duruyor.Belki inamazsınız ama tam 180 euro ya aldım.Maille geri dönüş yaptım ama iade almıyorlar.Bana lazım olan tavan fitili veya eş değerinde golf 2 parçaları ile takas yapabiliriz.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-vw-golf-2-orjinal-kapi-fitili-2-kapi-modeller-icin-97531773/detay/

İsteyene de golf 3 için arka stop var elimde.Bunlarda yanlış geldi.Daha da tövbeliyim tarifle yurt dışından parça getirmem!Bunlarıda golf 2 stopları ile takas yapabilirim.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-golf-3-arka-stop-lambasi-97527938/detay/

Beyin işini hallettikten sonra fitilleri alabilirim.