Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: MEGASQUIRT (Mekanik Enjektörü Elektronik Enjektöre Çevirme)  (Okunma sayısı 17235 defa)

Ynt: MEGASQUIRT (Mekanik Enjektörü Elektronik Enjektöre Çevirme)
« Yanıtla #14 : 23 Ocak 2011, 14:28:33 »
K-jet cok iyi bilirim ayarını düzgün yapmazsanız iğrenç soğutur sizi arabadan :) şöyle örnek vereyim 92 model civic ex karbüratörlü araç aldık birtane 90hp fabrika verisi var 2 gün sonra ies emme manifoldu gaz kelebeği enjektörleri rayı ve yakıt pompasını taktık akşamına MS beyinimizi bağladık marş yaptık. 10 dakika sonra araba rölantide 15.5 AFR saat gibi çalışıyordu  ^-^ ayarını yaptık herşey güzel.  araç şuan kaç beygir dersen sağlıklı bir crx ile yürür ayarda diyebilirim buda yaklaşık 130 beygirlere eriştiğini gösterir. en güzeli distribitör olmaması kaput açıyorsun orada bir tıpa var :D yanda 4 lü ateşleme bobini :) haa şimdiyse araçda sıralı sistem lpg var oda apayrı bir güzellik tabi 16 krş yakıyor km de :)
şu aracı satıyorsanız haberimiz olsun
1-2 senede kendi parasını gazdan çıkarırr :D :D

« Yanıtla #15 : 23 Ocak 2011, 16:42:04 »
olur verelim  :) 1.5 hacimle hem bu kadar az yakıp hemde yürüyen az araç var  >:D

« Yanıtla #16 : 24 Ocak 2011, 22:06:50 »
olur verelim  :) 1.5 hacimle hem bu kadar az yakıp hemde yürüyen az araç var  >:D
bu araçlardan çok aradım istanbulda temizini bulamadım.
Birde bu araçların 160 lıkları var onları yakalayamıyorum yolda:)) :D :D

« Yanıtla #17 : 24 Ocak 2011, 22:13:44 »
VTI diyorsun var elimizde birtane şuan yüklüyoruz en son 183 civarlarında son gelen siparişle parçalarımızı takalım atmosferik 200+ alalım diyoruz  8)

« Yanıtla #18 : 30 Ocak 2011, 12:02:54 »
Zor bir iş değil, yalnız atmosferik bir motorla uğraşmak ne kadar mantıklıdır bilmem.

« Yanıtla #19 : 01 Eylül 2012, 23:28:06 »
Konu erken mi kapanmış nedir?