Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: farklı bir golf MK2...  (Okunma sayısı 27438 defa)

Çevrimdışı escocem

• street racer
farklı bir golf MK2...
« : 06 Ocak 2008, 02:35:21 »
   Geçen haftalarda cihan arkadaşımızın mesajı üzerine güzel bir araç tanıtmıştım fakat kısa süre önce yaşanılan pürüzlerden dolayı site yaklaşık 15 gün geriden başlatılmak zorunda kalındı ve konuda ister istemez silinmiş oldu.

Başlıktada belirtmiş olduğum gibi farklı bir araç olduğundan dolayı ve bir çok arkadaşımızın görmediğini düşünerek cihan arkadaşımızın ricası üzerine tekrar yayınlıyorum.

Aracımız hepimizin bildiği mk2 kasa olarak adlandırılan golf modeli,yine vw grubundan olan araçların farklı parçalarının kullanılarak oluşturulmuş bir kompozisyonu diyebiliriz.Araçta en başta porche 928 in 16"  önlerde 8j arkalarda 9j olan jantları ve bunları tamamlayan dunlop sp serisi lastikler dikkati çekiyor.Daha sonra dış aksamı detaylı incelediğimizde mk2 nin amerikan tip tamponları ve bunlarla uyumlu biçimde yine american tip yan çıtalar, panjur-far grubu ve devamında porche 944 ün kapı kolları araca çok farklı ve orjinalmiş gibi uyumlu bir bütünlük oluşturuyor.

Aracın dış kısmı kadar iç kısmınında abartılmadan gayet uyumlu bir biçimde değişikliğe uğradığını görüyoruz.İlk bakışta audi tt modelinden alınan ve vites kolu kısmına kadar uygulanan dashboard hemen ardından orjinal kalıba dökülmüş carbon fiber kapı iç döşemeleri aracın içinde çok farklı bir hava oluşturuyor.Daha sonrasında momo 28 cm spor direksiyon ve deri koltuklar bütünlüğü tamamlıyor.Aracın müzik sistemindede ufak oynamalar yapılmış;10" JL audio subwoofer ve anfi bağlanılarak kaliteli bir ses alınması sağlanmış.

Bu güzel ve farklı aracın motoru nedir diye merak edeceğinizi düşünerek,aracın 1.8 20 v turbo audi motoruna sahip olduğunu belirtmek istiyorum.İyi seyirler...

« Son Düzenleme: 06 Ocak 2008, 02:40:23 Gönderen: escocem »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
Ynt: farklı bir golf MK2...
« Yanıtla #1 : 06 Ocak 2008, 02:37:09 »
emeğine sağlık cem cok güzel bir calışma ;)

« Yanıtla #2 : 06 Ocak 2008, 02:45:49 »
Emeğine Sağlık Cem, tekrar yüklemende ayrıca bi incelik. Saol... :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #3 : 06 Ocak 2008, 02:48:44 »
rica ederim arkadaşlar sizde sağolun :)gece gece kafayı toplayıp metin yazmak çok zevkli değildi fakat sonuç güzel ;)

Çevrimdışı vw6n

• Otomobil
    Toyota auris
  • vw6n
« Yanıtla #4 : 06 Ocak 2008, 03:13:51 »
Paylaşım için teşekkürler cem :tamamdir .Anlayamadığım bi mevzu var resimlerde neden 2 farklı gösterge var biri TT diğeri eski ?

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #5 : 06 Ocak 2008, 03:20:17 »
teşekkürler abdullah.g60 göstergesi varmış önceki dashboardla birlikte,çerceveyi felan carbon yapmışlar,daha sonra son hali olan tt göğsü takılmış bende 2 halinide ekledim.

« Yanıtla #6 : 06 Ocak 2008, 20:52:05 »
ve cem e bir kere daha teşekkürler...  :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #7 : 06 Ocak 2008, 23:20:21 »
güzel bir düşünceydi görevimizi yaptık cihan,bu fikrinden dolayı ben teşekkür ederim.

« Yanıtla #8 : 06 Ocak 2008, 23:34:19 »
Güzel bir araç. Saolasın. (Kadir, motoruna dikkat. Sana da lazım böyle birşey).  :)

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #9 : 06 Ocak 2008, 23:35:48 »
Güzel bir araç. Saolasın. (Kadir, motoruna dikkat. Sana da lazım böyle birşey).  :)

16w başka tanımam mk2 üstünde ;)

Çevrimdışı TuningLINE

• Polo Community
« Yanıtla #10 : 07 Ocak 2008, 14:59:22 »
tekrardan sağol Cem bende üzülmüştüm bu güzel aracın konusu gitti diye
teşekkürler ;)
http://img149.imageshack.us/img149/5428/vwpolo6ndriverwo9.gif

Lütfen elinizden geldiğince Türkçe yazım kurallarına dikkat ediniz

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #11 : 07 Ocak 2008, 23:53:16 »
sende sağol abi.

Çevrimdışı emirhan

• Turboo İntercooler
« Yanıtla #12 : 04 Şubat 2008, 21:29:32 »
kadran nasl böle benim bildgim 240 olmazmı kadran bu arabalarda

« Yanıtla #13 : 21 Şubat 2008, 13:44:08 »
tek kelime ile muhteşem bir araba tam benim sevdiğim gibi yerle bir ;)