Gönderen Konu: Ankara'da iyi bir servis arıyorum.  (Okunma sayısı 3329 defa)

Çevrimdışı nemlizade

• Profili Görüntüle
Ankara'da iyi bir servis arıyorum.
« : 01 Eylül 2009, 13:12:20 »
öncelikle herkese merhabalar. bende çok yakın bir tarihte bir 89 model vw golf 2 1.6 td aldım. genel durumu oldukça iyi. ancak beni rahatsız eden bir iki durum var. bunlardan biri , araca haziran ayında ostim sef vw de bakım uygulanmıs kayıslar da degısmıs. ben aracı ılk calıstırdıgımda kayıs kısa bır sure otuyor. klıma hem zayıf ufluyor hemde kayıs otuyor. klımayı cok kısa calıstırdıgım ıcın ne kadar zamanda sesı kesıyor bılmıyorum. ınternette tesadufen sıtenızı buldum ve cok begendım. aracın daha once gıttıgı ostım sef otoyu tavsıye eder mısınız ? (ben henuz hıc bır yere gıtmedım). bu vesıle ıle tum vwtr dostlarına selam ve saygılarımı ıletırım.

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
Ynt: Ankara'da iyi bir servis arıyorum.
« Yanıtla #1 : 01 Eylül 2009, 13:46:47 »
şaşmaz  oto  sanayii  sitesi 8. sokak   EKİM ÖZEL SERVİS  Hakan ve  özgür  ustaya  götürmeni tavsiye  ederim.

temiz  ve  güvenilirler.
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı nemlizade

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Eylül 2009, 22:58:58 »
smayıl sana çok teşekkür ederim. tavsiyene uyacağım.  ama bu siteden daha fazla beklentim vardı. ankaralı arkadaşlar biraz daha yardımcı olurlar diye bekledim. konuyu 24 kişi okumuş demek  ki hepsi ankara dışındanmış.

ayrıca bu konuyla ilgili kocaman bir bölüm vaarmış ve ben görmemişim. kimsede şuraya bir bak dememiş o da ayrı.
« Son Düzenleme: 09 Eylül 2009, 16:39:28 Gönderen: nemlizade »

Çevrimdışı ismailtunca81

• 1903 B.J.K
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Eylül 2009, 01:41:36 »
ben  teşekkür ederim  siteden geldiğini söylemen yeterli
TÜRKİYEMİZ  TEK BİR ÜLKEDİR BÖLÜNEMEZ PARÇALANAMAZ

Çevrimdışı OKTAYUGUR

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 01 Mayıs 2010, 17:17:07 »