Gönderen Konu: delphi debriyaj seti hk  (Okunma sayısı 2765 defa)

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
delphi debriyaj seti hk
« : 07 Nisan 2011, 02:37:12 »
arkadaslar gecen gun golf 2 td dizel aracıma delphi marka debriyaj seti taktırdım bu marka hakkında bilgisi veya fikri olan var mı kalitesi nedir ben biraz inceledim seti uzerinde luk yazıyordu yani luk yapmıs delphi etiketi koymuslar

Çevrimdışı ADEMÜÇÜNCÜ

• T4
    • Profili Görüntüle
Ynt: delphi debriyaj seti hk
« Yanıtla #1 : 07 Nisan 2011, 12:54:59 »
Delphi genelde Peugeot,Citroen,Renault gibi araçlarda kullanılan Fransız ekipman markasıdır. Kalite olarak Luk,SACHS daha kalitelidir. Ne de olsa Alman malıdır. Özellikle fren balatalarında Alman malı daha çok tercih edilir. Set üzerinde Luk yazıyor, Delphi etiketi nasıl koydular orasını anlamadım. Belki baskı LUK, balata delphi olabilir.

Çevrimdışı flow1344

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2011, 17:29:33 »
aynen öyle herhalde çünkü sadece baskıda luk yazıyordu balatada bişey yoktu. ben biraz nette araştırdım bunu freelander bmw ve mercedeslerde  de delphi kullanıyorlar çok kötü bi ürün olacagını sanmam ne de olsa kalite arabalarda kullanıyorlar.orjinalinde belki hep luk vardı ama piyasa rekabet piyasası ben yan sanayilerin marka patentli ürünleri yasal olarakta yapıldığını biliyorum mesela valeo ürünlerde farba malı olduğunu biliyorum pazarı büyük firmalar alıp kendi lisansıyla diğer firmalara yaptırıyorlar.

Çevrimdışı alimeydan067

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 05 Ağustos 2012, 15:37:35 »
luk baskı balata setını nerden ve kaç paraya aldınız tel  verebılırmısınız