Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: cıkmasını ve sıfırını bulamadım mk2 su fiskiye deposu baska aracınkını uygulayan  (Okunma sayısı 4989 defa)

arkdaslar ben mk2 golf aracıma cıkma veya sıfır su fıskıye deposun bulmadım baska  aracınkını uyduran varmı iyi formlar

evet arkadaslar kımse yardımcı olmadı onemlı deıl saglık olsun bugun parçaçıdan universal su fiskiyesi deposu ve uzerın de tazik motoru aldım toplam 15 tlye boş vaktim de montajını yapacam ii forumlar

mantıklı bısı yapmıssın :) montajını resımlı anlatırsan guzel olur fıkır sahıbı oluruz bızde :)
Beş para etmeyen insanların, milyonluk tavırlarına hastayım.

tamam montojını yaptıktan sonra eklıyecem buraya

ali yardimci olmadigimdan degil kardesim sordum parcayi ama  cıkmacidan  motoru ile birlite veririm diyo onada  100 tl istedi o yüzden  dönmedim sana degmez diye

evet davut kardeşim yinede saolasın sordugun için tr deki cıkmacılar uçmus sıfırından daha fazla cekıyorlar

ali kardesim simdilik bi sey uydur idare et  su üstteki linkteki adama  bu yüzde yüz gelir ozaman al tak orjinal sekilde

evet yarın takmayı dusunuyorum eskısının ayaklarını kullanacam kaportayı delmeden halletmeye çalısacam ne yapayım ya mıllet ucmus abi bilmiyorum allah yardımcımız olsun

amin ali valla  napacaz bilmiyorum  parca alacagim parca bozulacak diye  arabaya binesim gelmiyo ya  simdi  hafta icinde kapi fitili kapi kolu siparis edicem   dur bakalim  onlar ne fiyat cekecek

ben aldım kapı fıtılı ıkı kapılını için sol sag kapı fıtılı kasaya baglanan 85 tl esin ticarette bagaj lastıgı 20 tl itersen bir gorus derim

kapi fitli nasil ali  orj yakinmi   oldumu güzelce

yok elın de daha takmadım ama guzel bır fıtıl o kadar kalıtesız deıl kannallarına baktım bırebır sıkıntı yok ama uzerıne takmadım şimdilik idare edıyorum havalar guzel olunca takarım ,

tmm kardesim bende  kapifitili.com diye bi yerden sordum  benim arac 4 kapi 140 tl dediler

orjınallerını cok pahalı ben ce 140 tl ii bir fiyat eger su alma gıbı bır sorun yoksa yaza dagru alırsın ii formlar