Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Cam krikosu - cam motoru ilişkisi?  (Okunma sayısı 2494 defa)

Cam krikosu - cam motoru ilişkisi?
« : 26 Ağustos 2012, 21:08:48 »
S.a. arkadaşlar ön sağ kapının cam krikosu arızalandı ve tamir olmuyor. bu universal olarak satılan cam kaldırma motorları araç üstündeki krikoyumu kullanır yoksa kit orjinal kriko düzeneğinden bağımsız bir yapıdamıdır? cam motoru takıp tavsiye edeceğiniz bir marka varmı? veya herhangi başka bir aracın elektrikli cam kaldırma kiti mk2 ye uygulanabilirmi? Teşekkürler
Sev seni seveni hâk ile yeksan ise, sevme seni sevmeyeni Mısır'a sultan ise.

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
Ynt: Cam krikosu - cam motoru ilişkisi?
« Yanıtla #1 : 26 Ağustos 2012, 21:17:02 »
S.a. arkadaşlar ön sağ kapının cam krikosu arızalandı ve tamir olmuyor. bu universal olarak satılan cam kaldırma motorları araç üstündeki krikoyumu kullanır yoksa kit orjinal kriko düzeneğinden bağımsız bir yapıdamıdır? cam motoru takıp tavsiye edeceğiniz bir marka varmı? veya herhangi başka bir aracın elektrikli cam kaldırma kiti mk2 ye uygulanabilirmi? Teşekkürler
ben bugün kendim hepsiburada dan aldığım universal kiti taktım mk2 ye, sorunsuz oldu, gayet de güzel çalışıyor. arabanın üzerindeki normal cam kaldırma düzeneğini kullanıyor.

« Yanıtla #2 : 26 Ağustos 2012, 22:36:35 »
ilker hocam benim cam açma kolunun takıldığı telin sarıldığı kısımda sıkıntı var, bu kitler tam olarak nasıl monte ediliyor? cam kolunun yapıtığı işimi yapıyor yoksa camın telini kendi düzeneğinemi sarıyor?

Ehli irfan arasında aradım kıldım talep, Her hüner makbul imiş, İlla Edeb illa edeb

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #3 : 26 Ağustos 2012, 22:48:10 »
ilker hocam benim cam açma kolunun takıldığı telin sarıldığı kısımda sıkıntı var, bu kitler tam olarak nasıl monte ediliyor? cam kolunun yapıtığı işimi yapıyor yoksa camın telini kendi düzeneğinemi sarıyor?
kolun yaptığı işi yapıyor hacı, kolun takıldığı mili cıvatalARA araya pul koyarak içeriye alıyorsun, o da kendisi kolu çeviriyor :)

« Yanıtla #4 : 26 Ağustos 2012, 23:01:24 »
:( ozaman krikoyu yenilemek şart oldu. manuELe devam :D   teşekkürler bilgilendirmen için  :tamamdir

Çevrimdışı lostys

• T-Dawg!
« Yanıtla #5 : 26 Ağustos 2012, 23:27:20 »
:( ozaman krikoyu yenilemek şart oldu. manuELe devam :D   teşekkürler bilgilendirmen için  :tamamdir
ne demek, her zaman.