Gönderen Konu: BUDA BENİM GOLF MK2 ALMANYADA DEĞİL TÜRKİYEDE :))  (Okunma sayısı 17153 defa)

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
Ynt: BUDA BENİM GOLF MK2 ALMANYADA DEĞİL TÜRKİYEDE :))
« Yanıtla #14 : 05 Kasım 2009, 10:47:04 »
EVET TÜRKİYEDEN HEMDE TRABZONDAN ALDIM KARDEŞİM  ARACIMI İLK CIKARDIĞIMDA ALTINA ORJİNAL ALMAN BORBET 16 JANT KOYDUM BİZ ARACI CIKARDIKTAN SONRA Bİ TANIDIK ARKADAŞ DA YAPMAK İSTEDİ AYNI ŞEKİLDE BİR ARAC  ARKADAS KENDİSİ JANT BAYİSİ İDİ ODA KISA SÜREDE CIKARDI ARACINI ZATEN BU JANTLARI O KOYDU KENDİ ARABASININ ALTINA İLK OLARAK  FAKAT BORBETLER KOMPLE 9 ' OFSET OLDUĞU İÇİN ARACI YORUYODU BU JANTLAR ÖNLER 7.5 ' OFSET  ARKALAR 9 ' OFSET OLDUĞU DENEMEK İÇİN TAKTIM VE ARAC Bİ O KADAR DAHA RAHATLADIĞINI FARKETTİK O YÜZDEN BU JANTLAR ALDIM VE TAKILI ANCAK YAZIN BORBETLERİ KULLANIORUM ARACIN GÖRÜNÜŞÜ BİR O KADAR DAHA DEĞİŞİYOR BORBETLERLE...

Çevrimdışı Ali ilker

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #15 : 05 Kasım 2009, 10:50:05 »
Kazasız belasız ve keyifli sürüşler

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #16 : 05 Kasım 2009, 10:59:29 »
 :)  :saygılar teşekkürler kardeşim

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #17 : 05 Kasım 2009, 16:32:13 »
                 Güle güle bin arkadaş.Hayırlı olsun.

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #18 : 05 Kasım 2009, 16:34:35 »
Bu arada araç kaç model?

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #19 : 05 Kasım 2009, 17:14:22 »
toprağım  1.8 Quattro  olsaydı tadından yenmezdi :)

bu arada toplarken fotolarını cekmiş olmalısın onlardanda yapıştır :tamamdir

« Son Düzenleme: 05 Kasım 2009, 17:20:19 Gönderen: golf-line2 »

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #20 : 05 Kasım 2009, 17:43:15 »
aracımın modeli 1989 sökülme ve toplanma fotoları elimde yok çünkü gün gelip internete koya bilicemi düşünmedim ve sonucunda gercekten bu kadar güzel olabilicenide ve inanın hiç aklıma dahi gelmedi zaten o fotolar olsa idi bugun bir saheser yaptıgımızı herkez daha iyi anlaya bilirdi ama elimde başka fotolarda var gec saate dogru onlarıdı yüklücem bide kadir golf-line2 arkadasıma sorum olucak fotoları acık sekilde nasıl yükleye biliyorsunuz ben aranıza yeni katıldım ve bu konuda bilgim yok...
« Son Düzenleme: 05 Kasım 2009, 21:08:19 Gönderen: oktaygedikli »

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cabrio63

• Volkswagen Türkiye
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #22 : 05 Kasım 2009, 18:15:31 »
paspaslar hariç mükemmel olmuş emeğine sağlık :tamamdir

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #23 : 05 Kasım 2009, 19:47:26 »
Aramıza hoş geldin arkadaş sahibindende arabnı gördüm çok ama çok hoşuma gittiği içinde aramıza katılman için sana mesaj yollıyan bendim arabanın Maşallahı var rengide çok güzel aksesuarlarıda  bu kadar orjinal spor parçalarla toplanmış halini görünce VWden anlayan ve değerini bilen biri olduğun için sana mesaj attım ama tekrar baktımda araba gerçektende çok süper ya şu mk2 lerde en çok hoşuma giden şeyide yapmışsın bagaj kapağını düzlemişsin mk2lerde o olay çok hoşuma gidiyor ya tekrardan aramıza hoşgeldin MAŞALLAH diyorum  :tamamdir  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #24 : 05 Kasım 2009, 21:14:25 »
evet kardeşim senin mesajın,  bu sitede daha cok yogunlasmama sebeb oldu ve üye oldum üstteki mesajımda yanlıs yazmadan kaynaklanan model 1989 du onuda düzelttim fakat tekrar yazma gereği duydum ve cogu arkadaşlar paspasları begenmiyor fakat daha öncede sölediğim gibi onları dahi bulmam zor oldu ama inanın canlı görünüşü fotodan cok daha iyi ve bu araca olabilecek en iyi paspas takımıdır ben buna inanıyorum hem  şeffaf hemde mavi renkte oldukları araca ayrı bir orjinallik ve güzel görünün sağlıyor.

Çevrimdışı umutkağanuzman

•  
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #25 : 05 Kasım 2009, 21:29:56 »
abi araban şahane olmuş bi karadenizli olarak gurur duydum bişi sormak istiyorum nasıl getirdin parcaları almanyadan tanıdıklar sayesindemi ::)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #26 : 05 Kasım 2009, 21:50:05 »
Bu kadar orjinal parçayı bulabildiğine göre paspaslarıda bulabilmen pek zor olmaz bence ama madem hoşuna gidiyor zevkler ve renkler tartışılmaz araç senin zevk senin tekrardan MAŞALLAH aracını OTOMOBİLİM bölümünde tanıtırsan çoğu arkadaşlar arcını görmüş olur sonuçta burası sorunların tartışıldığı bölüm diğer seriler buralara fazla bakmazlar örnek poluclar kendi bölümüne passatçılar kendi bölümüne site adminlerine ulaşırsan onlar konuyu taşırlar iyi akşamlar  :tamamdir  :sevgi:
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #27 : 05 Kasım 2009, 21:56:46 »
evet akrabam sayesinde bütün parcaları değişik kişilerle uzun süren bir zaman içinde getire bildik bu yüzden aracı tam olarak toplamamız uzun sürdü ama sonucuna deydi herşey ortada :)) değişicem o paspasları sonunda biraz daha yorum olursa :)