Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: bu aracın motoru hakkında bilgi  (Okunma sayısı 5663 defa)

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
Ynt: bu aracın motoru hakkında bilgi
« Yanıtla #14 : 17 Ağustos 2012, 22:56:10 »
benzınde calısıyor ama hıc olcmedım nekadar yakıyor dıye sabahları calıstıyorum sadece motor ısısnasına kadar bırde sabahları arac rolantısı dusuk calısıyor ısınınca duzelıyor rolantı senseründenmı kaynaklıdır acaba yada bılmedıgım ınce bır ayarı varmı 

Normal sakın bızıklatma şuan LPG de makul ise yakıtın benzini yolda kalınca kullan.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"

« Yanıtla #15 : 18 Ağustos 2012, 01:37:08 »
Normal sakın bızıklatma şuan LPG de makul ise yakıtın benzini yolda kalınca kullan.
gazda 190 krş yakıyor şehir içi benzini denemedim akşamları ve 5-6 saat arabayı calıstırmıcaksam benzınde bırakıyorum sıralı sıstem uyarmı acaba bu araca

« Yanıtla #16 : 18 Ağustos 2012, 02:39:26 »
Hayırlı olsun güzel araç.
Boyanırsa daha güzel olacak :D :D

Çevrimdışı Mk1GTI

Otomobil
    VW Golf mk1 GL
« Yanıtla #17 : 18 Ağustos 2012, 21:27:30 »
gazda 190 krş yakıyor şehir içi benzini denemedim akşamları ve 5-6 saat arabayı calıstırmıcaksam benzınde bırakıyorum sıralı sıstem uyarmı acaba bu araca

Yakıtın çok güzel bırak öyle kalsın.. Sıralı sistem takabilmen için elektronik püskürktme beyni olması gerek buda K-Jet te olmayan bir sistem.
"Çalışmadan, öğrenmeden, yorulmadan rahat yaşamanın yollarını alışkanlık haline getirmiş milletler, evvela haysiyetlerini, sonra hürriyetlerini ve daha sonra da istikballerini kaybetmeye mahkumdurlar"