Gönderen Konu: bu aracı bileniniz varmı  (Okunma sayısı 2664 defa)

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
Ynt: bu aracı bileniniz varmı
« Yanıtla #1 : 14 Mayıs 2011, 01:43:31 »
hiç bulaşma derim araba kanser gibi görünüşte. ama bilinmez kafana yattıysa git gör..

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 14 Mayıs 2011, 02:08:59 »
hiç bulaşma derim araba kanser gibi görünüşte. ama bilinmez kafana yattıysa git gör..

belli ztn :) yok ya yormaya degmez kendımızde ole gorulsun ıstedım sıtede alma nıyetımde paramda yok :) kardes

Çevrimdışı panik

• DÜŞ GÖRDÜM
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 14 Mayıs 2011, 12:15:42 »
ben gördüm arabayı arkadaşlar, hiç oynanmamış hatta belki de boyası da olmayan bir araba. orijinalliğini koruyor kasaolarak,ankarada aydınlıkevlerde egin-kadir kardeşler var aksesuarcı, onların arabasıydı bu, bişeylerle takas ettiler ama kadir kıymet bilmez birine gitmiş belli. ben 1-1,5 yıl öncegörmüştüm hiç fenadeğildi,motoru kasası filan, oldukça orijinaldi, kapı döşemeleri çok kötüydü ama.

Çevrimdışı aykuttuncer

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 14 Mayıs 2011, 12:28:26 »
ben gördüm arabayı arkadaşlar, hiç oynanmamış hatta belki de boyası da olmayan bir araba. orijinalliğini koruyor kasaolarak,ankarada aydınlıkevlerde egin-kadir kardeşler var aksesuarcı, onların arabasıydı bu, bişeylerle takas ettiler ama kadir kıymet bilmez birine gitmiş belli. ben 1-1,5 yıl öncegörmüştüm hiç fenadeğildi,motoru kasası filan, oldukça orijinaldi, kapı döşemeleri çok kötüydü ama.
kapı döşemelrine bildiğin halı flex cekmısler :) sıkıntı fıyat uygun renk guzl ama