Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: Bu Araca Eziyet Değil Mi?  (Okunma sayısı 16935 defa)

Ynt: Bu Araca Eziyet Değil Mi?
« Yanıtla #14 : 20 Haziran 2008, 23:56:38 »
Aaa giresundan bi VW kullanıcısı abi Trabzon'a bekleriz burda yavaş yavaş çoğalıyoruz...Şu an 6 kişiyiz.

Çevrimdışı R-Line

• Golfsburg Edition
« Yanıtla #15 : 21 Haziran 2008, 01:10:14 »
Abi ben araç hakkında yorum yaptım.Neyse uzatmayalım konuyu gerek yok.İstenilirse konu kilitlenebilir.

ben direk sana yapmadım bu yorumu, konuyu açan sen olduğun için yazdım. sen bu şekilde konuyu açarsan sonra arkadan gaza gelinip benzer cümleler birbirini takip ediyor (kendimi ayırmıyorum belki bende yazmışımdır bir yerlere), bu şekilde olmaz yakışmaz bize. anladın sen benim ne demek istediğimi.
konu silinsin derkende, verdiğin linki senin silmeni bekledim, daha kötü yorumlar gelmesin diye.
kızmadın dimi bana bu şekilde yazdım diye  :)

« Yanıtla #16 : 21 Haziran 2008, 01:17:12 »
Yok abi.Ne kızması ne haddime kendimden büyük birine kızmak tamam siliyorum ben linki.Yorumları içime atıyorum  :)

« Yanıtla #17 : 24 Haziran 2008, 17:31:30 »
Yok abi.Ne kızması ne haddime kendimden büyük birine kızmak tamam siliyorum ben linki.Yorumları içime atıyorum  :)
kardeş bu siyah mk2 senin galiba..aracın düzgün bi resmi varmı ya?

Çevrimdışı golf-line2

• golf GTD
« Yanıtla #18 : 24 Haziran 2008, 18:24:37 »
kardeş bu siyah mk2 senin galiba..aracın düzgün bi resmi varmı ya?
yok o arac başkasının ahmette bunun beyazı var 4 kapı :D ;D

« Yanıtla #19 : 24 Haziran 2008, 20:12:18 »
 :)
İnşallah olacak abi.Babama karşı isyanlardayım almazsa  :)

« Yanıtla #20 : 26 Haziran 2008, 09:05:59 »
bende arıyorum bi tane mk2 bulamadım

« Yanıtla #21 : 26 Haziran 2008, 11:09:44 »
arkadaşlar bu konu böyle uzar gider...
herkezin arabası kendine güzel..( karka yavrusunu şahin görürmüş misali )boşverın herkez kendı arabasıyla ugrassın..
önemli olan tek şey bu form sitesinde ve yolda birbirimize karşı saygılı olmaktır.
ayrıca diger onemlı olan şey ise arabanın modelı seklı semalı degıl surucu koltugunda oturan adamın beyni olup olmamasıdır.. inanın bu çok daha zararlı ...( degil mi??  )

bu arada tofasları kuçumsememek gerekli, çünkü motor bakımından bazı modellerine tempra motoru vardır.ki orjinal hali 90 bg. hafife almamak gerekli..
bu arada mk1, mk2 dediginiz golflerin piyasa degeri nedir. ve nasıl arabalardır. motor seçeneklerini ögrenebilirmiyim ve kaç yılının arabası ...

« Yanıtla #22 : 26 Haziran 2008, 11:11:04 »
çünkü benim gibi 75 bg güç motora sahip polo sahipleri mevcut :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #23 : 26 Haziran 2008, 11:23:42 »
bu arada mk1, mk2 dediginiz golflerin piyasa degeri nedir. ve nasıl arabalardır. motor seçeneklerini ögrenebilirmiyim ve kaç yılının arabası ...

mk1 volkswagen tarafından klasik araç ilan edildi, günümüzde ki bir çok modele öncülük etmiş bir araçtır

mk1 1.1 1.4 1.6 .1.8 GTI GL GLS GLD olarak 4 ileri veya 5 ileri sanzumalu araçlardır suan için avrupa sitelerinde ebayda bakmak istersen bakımlı bir mk1 25000 euro gibi fiyatlara gitmekte tr ise yine bakımına göre 3000 ytl den 20000 ytlye kadar mevcutttur sitemizde mevcut olanlarda vardır ?

golfler 1977 den itibaren 1.2.3.4.5.6 serisi olarak üretilmeye devam ediyor  

sonuçta tofası hafife alırım
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #24 : 26 Haziran 2008, 14:00:27 »
Tofaş hafife alınacak bir araba olduğu için herkes hafife alır ustta.
2000 YTL si olan gidip 131 alır.Arabayı çarşamba pazarı gibi yapar.SOnrada meşhur tabiri olan FAÇA'yı arababaya yapıştırır.Yerli arabaolmasından dolayı çok tutulması onu en iyi araç olarak gösterir.Benim tanıdığım çok kişi var tofaşına bi hava filtresi takıp ışıklarda GTIlarla kalkmaya çalışan.Kendilerini komik duruma düşüren çok insan var.Yinede ben bişey demiiyorum bi gün görürler gerçekleri

« Yanıtla #25 : 26 Haziran 2008, 14:36:00 »
hocam şimdi o bahsettigin bütçe meselesi ve çevre meselesi ;
Ki murat 131 ler çok özel arabalardır.klasiktir ve aklı basnda 40 yaş üstü birçok zengin insanın garajında bitane vardır.
nasıl sen tofas sahıbıne laf ediyorsan ısıkta GtI kafa tutup kendını kuçuk duruma dusuruyor diyorsan
bence asıl kuçuk olan tofasla kapısan GTI sahıpleri aslında kırmızı işikta kendini ''Tommi Mäkinen ve alonzo ''
sanan salaklardır.
aslında diger açıdan bakarsan birgün kırmızı işikta subaru impreza veya evo 11 ile karsılasırsan senın düşecegin durumdan çok farklı degil.. degilmi ?
Bu arada nızam kardes bilgiiçin saol :)

Çevrimdışı nizam

• VW BORA 1.9 TDI 66 kv
« Yanıtla #26 : 26 Haziran 2008, 15:17:46 »
GTI cılar onlarla kapısmıyor ki usta araç zaten hızlı tofas yetişmeye çalısıyordurum bu...

t stop farlı ince simit direksiyonlu düz konsollu papatya jantlı ve bej olsun motor atılır üstüne ?
Paylaştığın senindir, biriktirdiğin değil

Yunus EMRE

ARABA ARIYOM BİLADER SORUN MU VAR :)

« Yanıtla #27 : 26 Haziran 2008, 15:24:31 »
GTI cılar onlarla kapısmıyor ki usta araç zaten hızlı tofas yetişmeye çalısıyordurum bu...

t stop farlı ince simit direksiyonlu düz konsollu papatya jantlı ve bej olsun motor atılır üstüne ?

kardeş sende iyi anlıyorsun t stop tan nostaljidir onlar