Gönderen Konu: bu araç 2000 euro ya satılırmı? golf2 karışık resimlerde mevcut  (Okunma sayısı 7105 defa)

Çevrimdışı olci

• old german's wolf ;)
    • Profili Görüntüle
offf makinaya bak... elmde olsa da alsam getrsem buraya... orda bu arabaların fiyatları öyleymiş arkadaşım var almanyada o söylüyodu. ama bu araba dehşet bişey ya 2000 avro olması çok komik...

Çevrimdışı yavuzz

• Profili Görüntüle
zaten vr6 motor yeter

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
burda araba satilmadi...sadece vr6 motoru ve golf 2ye takmak icin ne lagzimsa satildi ;)

Çevrimdışı Mete35MkII

• arabam yok hocam sormayın :)
    • Profili Görüntüle
Rakam bize Göre cok komık
bide dusunsenize Tr sartlarında bu arabanın degerini
,...,,,

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
sizin orda kaca gidiyorki vr6lar??
araba SATILMADI sadece MOTOR

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
             Jantlar hemen dikkatimi çekti :) Senin jantlara benziyo benimkiler. Burada pek görememiştim bu jantları.

Çevrimdışı Mete35MkII

• Profili Görüntüle
10.000 TL nın uzerınde gider Banko Vr6 motor u yapar o parayı :tamamdir
,...,,,

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
benimkileremi benzio???

sizin orasi ozaman baya fiyatli :D burda o paraya nerdeyse r32 motoru aliyorsun ;D

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
             Sen şimdi araba da benzemiyo dersin :)
            Bizim burda pahalı evet. Ayrıca benzinli arabalarda  sadece 3 kez depoyu dolduruyosun bir asgari maaşla. Yani anlayacağın biz bu arabalara gönül verdiğimiz için alıyoruz.Oralarda ucuz olduğu için tutuluyor tabi.Burda durum farklı.Sadece gönül işi.Yoksa kim verir 5000 euroları bizim Golfler için ...

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
arabada benzemio tabi :D
o durumda haklisin maas durumu sizin orda gercekten iyi degil...ama bizim burdada vergiler sigortalar daha pahali...hele ben zügürt XD üniversite ögrencisiyim her 6 ayda bi 700€ ödüyorum okumak icin...calisip aldigim para 400€ ve devletde 400€ verio onunlan geciniyorum yani ayligimin  en az yarisi her ay arabaya gidiyor...

Çevrimdışı Mete35MkII

• Profili Görüntüle
abi sen okuyarak o paraile gecınıyorsun bızım burada aileler gecınmeye calısıyor o para ile bide cocuk okutuyorlar ....aramızdaki durum farkımız
,...,,,

Çevrimdışı c3t1n

• Profili Görüntüle
orasi dogru ona bisey dedigim yok...ama burdada yasam tarzi farkli burdada ben IDARE ediyorum eger düsünmeden harcasam parayi 2-3hafta icerisinde parasizim...TRye geldigimizde bize o yönden bazi seyler acayip ucuz geliyor ama ucuz diye her istedigimizi alirsak gine baya bi para gidiyor...hem bütün sene boyunca calistigimiz paradan her ay birazini köseye koyuyoruz izinde SIKINTI cekmiyelim diye ;)

Çevrimdışı OZGUR.K

• Profili Görüntüle
arabada benzemio tabi :D
o durumda haklisin maas durumu sizin orda gercekten iyi degil...ama bizim burdada vergiler sigortalar daha pahali...hele ben zügürt XD üniversite ögrencisiyim her 6 ayda bi 700€ ödüyorum okumak icin...calisip aldigim para 400€ ve devletde 400€ verio onunlan geciniyorum yani ayligimin  en az yarisi her ay arabaya gidiyor...

Olabilir ama senin devletten aldığın öğrenci parası 400 euro,burada bir öğretmen 600 euro alıyo çalışarak.Ve senin verdiğin  www.mobile.de  sitesinde Golf II ler gördüm sadece 130 euroya. Yani sen ayda 3 tane Golf II alabilirsin. Bizim burda öğrenci bursu aylık 180 tl. Üçe böldüğümüzde sadece adisinden Çin malı tek bir araba lastiği alabiliyor.Yani durumlar gerçekten farklı :) Kıyaslanamayacak kadar uçurum var yani.