Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BUDA BENİM GOLF MK2 ALMANYADA DEĞİL TÜRKİYEDE :))  (Okunma sayısı 17123 defa)

Çevrimdışı GolfMk1Cabrio

• My Life Golf GTI :)
Ynt: BUDA BENİM GOLF MK2 ALMANYADA DEĞİL TÜRKİYEDE :))
« Yanıtla #28 : 05 Kasım 2009, 21:59:32 »
evet akrabam sayesinde bütün parcaları değişik kişilerle uzun süren bir zaman içinde getire bildik bu yüzden aracı tam olarak toplamamız uzun sürdü ama sonucuna deydi herşey ortada :)) değişicem o paspasları sonunda biraz daha yorum olursa :)
Uzun zaman almış fakat titiz bi çalışma olduğuda çok belli  :tamamdir
ob ein leben nach dem cabrio ist ???

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
GOLF MK2 TÜRKİYEDE VE VWTR DE TEK :))
« Yanıtla #29 : 05 Kasım 2009, 22:08:03 »

:tamamdir
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2009, 19:38:59 Gönderen: oktaygedikli »

Ynt: GOLF MK2 TÜRKİYEDE VE VWTR DE TEK :))
« Yanıtla #30 : 05 Kasım 2009, 22:27:12 »
Maşallah herşey yerli yerinde ama ben hiç bir araca yakıştıramadığım gibi malesef senin aracınada arka bagaj bölümünün dümdüz hale getirilmesini yakıştıramadım.Kazasız belasız...  :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #31 : 05 Kasım 2009, 23:46:55 »
Bagaj plaka ve logo iptali benimde hiç sevmediğim bi işlem ama yakışıyor diyorsam bi tek mk2 ye diyorum :)
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #32 : 06 Kasım 2009, 00:21:58 »
kazasız belasız oktay aracın gerçekten gayet güzel..emek kendini belli ediyor :tamamdir

Çevrimdışı escocem

• street racer
« Yanıtla #33 : 06 Kasım 2009, 00:48:02 »
kesinlikle tek silecek olmalıydı :tamamdir

Çevrimdışı e12

• ....!made in germany!....
« Yanıtla #34 : 06 Kasım 2009, 02:28:45 »
kesinlikle tek silecek olmalıydı :tamamdir
+1

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
« Yanıtla #35 : 06 Kasım 2009, 09:02:24 »
LOGO İPTALİ VE PLAKA ARKA SİLECEK OLMAKSIZIN BU SPOR GÖRÜNÜMÜ ALAMAZDIK ARKADAŞLAR VE TEK SİLECEK KONUSUNDA KATILIYORUM YANLIZ ARACIN ORJİNALİ BU SEKİLDE İDİ VEDE BU KONUDA BİR İŞLEM BELKİDE MÜMKÜNDÜ AMA YİNEDE ÇOK PROBLEM OLUCAK BİR SEY DEĞİLDİ BU YÜZDÜN BÖLE KALMASI GEREK. HERKEZE SAYGILAR  :)

« Yanıtla #36 : 01 Aralık 2009, 23:51:13 »
aracini güle güle kullan arkadasim bence mükemmel olmus türkiyenin ustalari harika almanyada biz böyle toplatmaya kalksak böyle bir iscilik icin türkiyedekinin en az 3 misli fazla para öderiz oda iyi bir usta bulabilirsek

Çevrimdışı oktaygedikli

• OttO VW MK1 Rabbit
« Yanıtla #37 : 02 Aralık 2009, 11:41:53 »
sağol kardeşim evet sizdeki tek problem işciligin pahalı olması ama en güzel yanıda her hangibir parca sıkıntınız olmadan istediğiniz parcayı istediğiniz anda bula bilmeniz ve oldukca düşük fiyata :)