Hoşgeldiniz Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya kayıt olun. Aktivasyon epostanız mı yok?

Gönderen Konu: BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?  (Okunma sayısı 18681 defa)

BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?
« : 09 Ağustos 2007, 12:07:16 »
Arkadaşlar golf atıp toplamayı düşünüyorum  full modifiye yapmayı ama hangi golf ü yapıcağımı bilemiyorum GOLF 2  Mİ GOLF 3 MÜ yapim bana bu konuda yardımcı olurmusunz ben GOLF 2 diye düşünüyorum ama GOLF 3 özellik bakımından daha iyi kararsız kaldım lütfen yardımcı olurmusunuz..?  ???  :-\

YARDIMCI OLURSANIZ BİR GOLF DAHA HAYATA DÖNÜCEK... :tamamdir

(yönetim bunuda silmeyin lütfen 3 etti ama ayıp ediyorsunuz ben burda bilgi almaya çalışıyorum yaptığınız ayıp saygılarımla.)
My Cars Audi & Vw Germany Style

Çevrimdışı corrado

• amca
Ynt: BANA YARDIMCI OLURMUSUNUZ..?
« Yanıtla #1 : 09 Ağustos 2007, 12:15:54 »
cevabı sende aslında.
biraz bütçe ve senin tercihlerinle alakalı.
full mofifiyeden kastın nedir.nasıl anlatsam.
eğer başka bir aracın var ve alacağın araca uzun bir vakit ve nakit ayırabiliyorson golf 1 öncelikli tercih olmalı;olmadı golf 2
ama ufak bi jant dış modifiye içine pedaldı bir iki aksesuardı dersen golf 3
baştada dediğim gibi tamamen senin imkan ve tercihlerinle alakalı.
hakikat aramakla bulunmaz ancak bulanlar hep arayanlardır

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #2 : 09 Ağustos 2007, 12:20:24 »
mk2 ile oynaması keyifli olabilir ama, 3 kasa parça konusunda daha avantajlı olduğu kesin. inşallah bütçene uygun birşeyler bulursun

« Yanıtla #3 : 09 Ağustos 2007, 12:23:01 »
arabayı yapmak için acelem yok aslında bütçede var ama bilemiyorum kararsız kaldım golf 3 yapılı pek yok  ve özellik bakımından golf 2 den fazla.Modifiyeye gelince gti alamazsam motor atıcam ya 1,8 T audi quattro motoru yada golf 3 gti motoru oda olmadı eğer golf 3 alırsam audi nin 2.8 V6 motorunu koyucam kaporta da bayağı değişikler olcak içiyle pek oynamam sadece koltuk ve göstergeler ile bady-kit full modifiye işte ama kararsızım hangisini alıpta yapsam golf 1 yapmam kolay kolay

bilgin için sağol :tamamdir

« Yanıtla #4 : 09 Ağustos 2007, 12:38:19 »
ARKADAŞLAR CEVAP YAZARSANIZ SEVİNİRİM

« Yanıtla #5 : 09 Ağustos 2007, 12:45:58 »
ustam filan herşey var merak etme ne 30,000 YTL si ne yaptın ya hiç uğraşmam yeni bitane golf 4 gti alırım cebime paramda kalır kalanlada süslerim  arabayı

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #6 : 09 Ağustos 2007, 12:50:14 »
30,000 ytl ye o motor ve bahsettiğin uçuk modifiyeyi  birlikte bitirirsen yine iyisin:)
2.5 v6 motor bulmakta kolay olmaz zaten..
Ki çıkacak ekstralar ve sonrasındaki randıman alıp alamayacağın ihtimalide cabası..
uğraş gerektirir motor işi.
kaporta bi şekilde olur illaki.
bence gerek yok böyle bir harcama yapmana bütçene uygunsa eğer kap bi mk4 gti yeterde artar bile
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

« Yanıtla #7 : 09 Ağustos 2007, 12:57:55 »
beim hayalim mk 2 de kararsız kaldım mk 3 le arasında  :( alim size haber vercem resimleri filan yeni bir golf doğucak ama mk 2 mi mk 3 onu söyleyin bana yeter da :tamamdir

Çevrimdışı Ouzoo

• Bayılırım otobüs kokusuna
« Yanıtla #8 : 09 Ağustos 2007, 13:03:06 »
o sana kalmış artık.mk2 gtilar çok güzel şekil alabiliyor.aynı şekilde mk3te .
ama bana sorarsan ben mk2 gti derim
Otomobil kullanmak asalaklıktır. Kurallara uygun kullanmak ise çağdaşlık. Lütfen trafik kurallarına uyun. Sinyal kullanmayı sevin. Yol verirken de cömert olun. Ki insan olmanın tadına varın..

Çevrimdışı mcsahan

• onsekiz at, onaltı valvit
« Yanıtla #9 : 09 Ağustos 2007, 13:03:58 »
konuyu mk2 de açtığına göre sninde kalbinden mk2 geçmiş. hayırlısı olsun

« Yanıtla #10 : 09 Ağustos 2007, 13:08:36 »
sağolun teşekkür ederim
 :tamamdir

« Yanıtla #11 : 09 Ağustos 2007, 13:28:22 »
başka görüşleri olan varsa söylesin

« Yanıtla #12 : 09 Ağustos 2007, 13:40:58 »
C:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\16.jpgC:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\a16.jpgC:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\b16.jpgC:\Documents and Settings\All Users\Belgeler\Müziğim\Resimlerim\c16.jpg

Ben gümrükten bu arabayı alıcaktım ama o gün acil hastane ye gittik o yüzden alamadım  :-[

« Yanıtla #13 : 09 Ağustos 2007, 13:42:10 »
kusura bakmayın resim çıkmadı yapamadım da
 89 model mk 2 kısmet işte neyse

CEVAPLARINIZI BEKLİYORUM