Gönderen Konu: balon tampon sis farı montaj  (Okunma sayısı 2958 defa)

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Cesaretin yoksa; Seyret ;)
    • Profili Görüntüle
balon tampon sis farı montaj
« : 04 Ağustos 2012, 12:40:58 »
smoked sis farlarım geldi
şimdi montaj yapacaz ama nasıl keseceğimize karar veremedik
fikri olan?
Cesaretin yoksa; Seyret ;)

Çevrimdışı zamazingo

• Profili Görüntüle
Ynt: balon tampon sis farı montaj
« Yanıtla #1 : 04 Ağustos 2012, 12:49:25 »
Matkapla 1-2 delik açıp kendinize tamponu kesmek için yer açabilirsiniz.Takıldıktan sonra fotoları aracın konusunda isterim haa. :bekleriz:
Kolay gelsin.Kendiniz mi yapacaksınız montajı?

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 04 Ağustos 2012, 16:22:50 »
Matkapla 1-2 delik açıp kendinize tamponu kesmek için yer açabilirsiniz.Takıldıktan sonra fotoları aracın konusunda isterim haa. :bekleriz:
Kolay gelsin.Kendiniz mi yapacaksınız montajı?

delik işi kolayda neyle nasıl kesecez bide o sis yerini komple mi kesecez yoksa sise göremi ?

Çevrimdışı mk2_20v

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 06 Ağustos 2012, 01:33:40 »
delik işi kolayda neyle nasıl kesecez bide o sis yerini komple mi kesecez yoksa sise göremi ?
kıl testeresi+maket bıçağı+dekopaj+demir testeresi(ince küçük ) hepsi iş görür  ;)

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 06 Ağustos 2012, 09:31:16 »
Sis farına göre kesilmeli aksi halde yanlarda boşluk kalıyor ve çirkin duruyor, kolay bir iş değil pek, kaynak yapılması da gerekiyor tampona sallanmaması için, ben kaportacı da montaj yaptırmıştım.

Çevrimdışı vw_golf_mk2

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #5 : 06 Ağustos 2012, 12:57:07 »
Sis farına göre kesilmeli aksi halde yanlarda boşluk kalıyor ve çirkin duruyor, kolay bir iş değil pek, kaynak yapılması da gerekiyor tampona sallanmaması için, ben kaportacı da montaj yaptırmıştım.

tampon yerlerini ben kestim evet biraz boşluk kaldı ama malesef yapacak bişe yok burda ki kaportacılara iş yaptırmak ölüm adamlar umursamıyor bile..

bişe daha soracam benim sisler tampona sığmadı :( arka panele denk geliyo direk tampon ayarı biraz içerde gibi ondan olabilir mi  :(
« Son Düzenleme: 06 Ağustos 2012, 12:57:23 Gönderen: vw_golf_mk2 »

Çevrimdışı serhaty

• Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 07 Ağustos 2012, 16:42:53 »
tampon yerlerini ben kestim evet biraz boşluk kaldı ama malesef yapacak bişe yok burda ki kaportacılara iş yaptırmak ölüm adamlar umursamıyor bile..

bişe daha soracam benim sisler tampona sığmadı :( arka panele denk geliyo direk tampon ayarı biraz içerde gibi ondan olabilir mi  :(

Maalesef bilmiyorum sisler orijinalse uyması gerekiyor.